Populiariausios

 • Ateina berniukas

  HAN KANG

  Kaina 1279
  Maisto ragautoja

  V. S. ALEXANDER

  Kaina 799
  1199 Sutaupykite 400
  Gražūs daiktai

  JANELLE BROWN

  Kaina 799
  1599 Sutaupykite 800
  Anonimė

  GREER HENDRICKS, SARAH PEKKANEN

  Kaina 599
  1439 Sutaupykite 840
  Mes, gyvuliai

  AGUSTINA BAZTERRICA

  Kaina 999
  1279 Sutaupykite 280
  Kaip užauginti dukterį

  DR. LISA DAMOUR

  Kaina 1439
  Laiko juosta jų žvilgsniais

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1599
  Netikėta vasara

  TESSA BAILEY

  Kaina 1679
  Migdolai

  SOHN WON-PYUNG

  Kaina 1279
 • JŪSŲ PERKAMIAUSIOS IR POPULIARIAUSIOS KNYGOS

  Leidykla „Sofoklis“ po savo sparnu turi gausybę įdomių ir neužmirštamų bestselerių – skaitytojų mėgstamiausių ir skaitomiausių knygų. Nuo saviugdos ir psichologinių iki šiurpių ir intriguojančių detektyvų; nuo modernios distopijos iki širdį veriančios dramos. Kiekvienam pagal skonį.

  Visų laikų populiariausios knygos vis dar yra perkamiausios. Jų pardavimai nestoja, skaitytojai šias istorijas atranda iš naujo, skaitydami jas atsipalaiduoja, plečia žinias, ugdo vaizduotę ir apskritai – laisvalaikį leidžia vertingai. Mūsų leidyklos pati perkamiausia knyga Lietuvoje yra Elaine N. Aron „Itin jautrus asmuo“. Šioje knygoje aptariama, kaip nustatyti ir perprasti savo ir kitų jautrumą, pasirinkti palankiausią gyvenimo būdą ir pašaukimą, puoselėti artimus ir visuomeninius santykius ir kt.

  Kita populiariausia leidyklos knyga yra V. S. Alexanderio istorinis romanas „Maisto ragautoja“ – pasakojimas apie nepaprastą Margot Wolk gyvenimą. Taip pat italų detektyvų ir trilerių meistras Donato Carrisi bei visa jo „Blogio“ serija: „Blogio šnažbdesys“, „Blogio teorija“, „Blogio labirintas“ ir „Blogio žaidimas“. Autorius rašo intelektualius trilerius, įsukančius į nesustabdomą gyvenimo ir mirties ciklą, verčiančius ieškoti atsakymo, kaip ir kodėl žmonėse užgimsta blogis.

  Tiražų jau nebesuskaičiuojanti Ronaldo D. Siegelio knyga „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ yra tikra savigalbos ir saviugdos enciklopedija. Knygoje aptariama, kaip tapti brandesniu žmogumi; kaip patirti mažiau nerimo ir įtampos; kaip daugiau džiaugtis; kaip priimti įvairius gyvenimo iššūkius; kaip patirti daugiau ramybės; kaip ištverti liūdesį ir nepakliūti į depresiją; kaip įveikti su įtampa susijusius fizinius negalavimus ir nemigą; kaip (už)megzti ryšį su vaikais; kaip įveikti blogus įpročius; kaip patirti daugiau pilnatvės; kaip geriau sutarti su kitais.

  PERKAMIAUSIA KNYGA – KITŲ PATIKRINTA ISTORIJA JUMS

  Populiariausios knygos „Kaip užauginti sūnų“ ir „Kaip užauginti dukterį“ – tai nepamainoma pagalba tėveliams. Vos tik išvydusios dienos šviesą, jos tapo perkamiausios. Autoriai, remdamiesi ilgametėmis praktikomis, pateikė galybę vertingų ir įdomių patarimų tiems, kas augina vaikus. Perkamiausios knygos vis dar prekyboje – užsukite į www.sofoklis.lt.

  Perkamiausios knygos „Sanatorija“ ir „Poilsio namai“ vos tik pasirodžiusios užkariavo skaitytojų dėmesį akimirksniu! Tai atmosferiški detektyvai, kuriuose juntama holmsiška klasika. „Sanatorija“ kviečia atvykti, tačiau nepažada, jog galėsite išvykti, o „Poilsio namai“ masina poilsiautojus, bet negarantuoja kelio atgal.

  Perkamiausia knyga „Pažvelk dar kartą“ (autorė Lisa Scottoline) visai neseniai perleista iš naujo ir pristatyta skaitytojams. Joanne Harris populiariausios knygos („Šokoladas“, „Ledinukų bateliai“, „Persikai ponui klebonui“, „Braškių vagis“, „Gervuogių vynas“, „Penki ketvirčiai apelsino“) skaičiuoja jau ne vieną, ne du ir ne tris tiražus. Rašytojos plunksnos meistrystė kūriniuose juntama vos atvertus pirmą puslapį, todėl jos knygos nepalieka abejingų.

  Perkamiausios knygos, populiariausi autoriai: Lisa Gardner ir jos šiurpus trileris „Myliu dar labiau“; Ellie Midwood ir jos istorinis romanas „Aušvico smuikininkė“, paremtas Almos Rose gyvenimo istorija; jaunimui (ir ne tik!) skirta Markuso Zusako istorija „Knygų vagilė“; Lucijaus Anėjaus Senekos „Laiškai Lucilijui“, vasariškų ir jaukių romanų autorė Nicky Pellegrino („Itališka svajonė“, „Į Italiją su meile“, „Metai Venecijoje“ ir kt.); Matto Haigo įkvepiantis romanas „Vidurnakčio biblioteka“ apie galimybes nugyventi daugelį gyvenimų; Tracy Chevalier ir jau ne kartą perleista „Mergina su perlo auskaru“ (bei kitos jos knygos, kaip, pavyzdžiui, „Nepaprastosios būtybės“, „Skaistusis mėlis“ ir kt.).

  Pirkti knygas internetu yra vienas iš maloniausių dalykų – naujausios knygos ir laiko patikrinti bestseleriai pasieks greičiau Jums patogiausiu būdu, ir pigiau, nes kaina bus vos ne žemiausia!