Klasikinės knygos

 • Kaina 199 
  899  Sutaupykite 700 
  Kaina 299 
  649  Sutaupykite 350 
  Kaina 999 
  1999  Sutaupykite 1000 
  Gražūs ir pasmerkti

  F. SCOTT FITZGERALD

  Kaina 800 
  1599  Sutaupykite 799 
  Senilia

  IVAN TURGENEV

  Kaina 199 
  549  Sutaupykite 350 
  Fifteen conversations

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1359 
  Oktavija

  LUCIJUS ANĖJUS SENEKA

  Kaina 099 
  299  Sutaupykite 200 
  Kaina 999 
  1999  Sutaupykite 1000 
  Kaina 099 
  299  Sutaupykite 200 
  Kaina 099 
  879  Sutaupykite 780 
  Kaina 099 
  949  Sutaupykite 850 
  Laiko juosta jų žvilgsniais

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1599 
  Pasaulis jų akimis

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1359 
  Tragedijos

  LUCIJUS ANĖJUS SENEKA

  Kaina 299 
  1199  Sutaupykite 900 
  Gyvenimas jų žodžiais

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1359 
  Laiškai Lucilijui (2020)

  LUCIJUS ANĖJUS SENEKA

  Kaina 1199 
  Kaina 799 
  1800  Sutaupykite 1001 
 • KLASIKINĖS KNYGOS: NEIŠSENKANTIS ŽINIŲ ŠALTINIS IR LITERATŪROS MĖGĖJŲ LOBYNAS 

  Klasikinės knygos – laiko tėkmę atlaikę, žodžiais kuriami turtai, amžinai aktualūs naujų idėjų ir literatūrinės meistrystės simboliai. Šios knygos ne tik suteikia išskirtinį skaitymo malonumą, bet ir kviečia apmąstyti istoriją, filosofiją, žmogiškąją būtį ir gyvenimo esmę. Kviečiame jus, mielas skaitytojau, atverti duris į klasikinių knygų pasaulį ir pasinerti į neišsemiamos išminties ir kultūros lobyną, kuris išliks dar ne vieną amžių. Pritaikyta speciali kaina pasaldins nuostabų atradimo jausmą, kai knyga nusišypso būtent jums. Tad kodėl gi nepasidairius, kokia klasika slepiasi „Sofoklio“ lentynose? Juk internetu rasite visą knygyno lobyną vienoje vietoje. Nejau galėtumėte atsispirti tokiems filosofams kaip Seneka ar charizmatiškomis įžvalgomis rašantį Fitzgeraldą?

  NEPAMIRŠTAMA KLASIKA, ŽADINANTI SMALSUMĄ 

  Prieš tūkstančius metų gyvenusio Antikos filosofo, dramaturgo ir valstybės veikėjo Lucijaus Anėjaus Senekos veikalai sudaro bene didžiausią dalį mūsų klasikos žanro knygų. Iškiliojo romėnų rašytojo išmintingi apmąstymai menami ir šiandien, jie byloja šiuolaikiniam skaitytojui apie esmines humanitarines vertybes. Anksčiau laiškai buvo viena pagrindinių komunikacijos priemonių, kuriomis mūsų protėviai galėjo išreikšti mintis ir jausmus – skelbti savo džiaugsmą, liūdesį ar paguosti kitus. „Laiškai Lucilijui“ yra viešųjų laiškų, kuriuos Seneka adresavo Lucilijui, rinkinys. Šioje knygoje rasite ir daugybę žinomų istorinių asmenybių, įsimintinų įvykių bei autoriaus jausmų aprašymų. Rašytojas mintis dėsto paprastai, o iš teksto sklinda išmintingos įžvalgos apie laimingą gyvenimą ir mirtį, gerus darbus, žmogiškąsias vertybes ir ydas. Tai tikra humanitarinė literatūra – laiškai pabrėžia moralinių dorybių, tokių kaip gerumas, teisingumas ir empatija, ugdymo svarbą. Senekos mokymai skatina skaitytojus teikti pirmenybę etiškam elgesiui ir atsižvelgti į kitų gerovę, ugdo užuojautos ir socialinės atsakomybės jausmą, moko sąmoningumo savo aplinkai. Kartu su filosofu nerkite į žmogaus prigimties apmąstymus, gilinkitės į pasaulinės tvarkos ir sistemos šaknis, mokykitės užjausti tuos, kurie kenčia. Senekos laiškuose išnagrinėti etiniai principai yra nesenstantys ir visuotinai patrauklūs. Jie aktualūs įvairių kultūrų ir amžiaus skaitytojams, kalba apie tai, kas bendra visiems žmonėms. Nors „Laiškai Lucilijui“ buvo parašyti tolimoje praeityje, šie tekstai pranoksta laiką ir siūlo nesenstančią išmintį, kuri ir šiandien įkvepia smalsius skaitytojus.

  Ieškote klasikinės literatūros knygos su įdomiai papasakota ir įtraukiančia istorija? Tuomet pasiduokite Francio Scotto Fitzgeraldo „Gražių ir pasmerktų“ žavesiui ir tragedijai. Įženkite į ištaigingą XX amžių, dekadanso laikotarpį, kur pasaulis persmelktas aistros, chaoso ir egoizmo. Užburiantis Fitzgeraldo romanas kviečia pasinerti į pasakojimą apie meilę, turtus ir pragaištingas gyvenimo, nugyvento siekiant trumpalaikio grožio, pasekmes. Per sutuoktinių Glorijos ir Antonio santykius rašytojas nagrinėja meilės, praradimo ir gyvenimo tuštybės temas. Persikėlus į turtų ir pertekliaus erą, išbandomos ne tik veikėjų tapatybės ir laimės ribos, bet ir žvelgiama į ateitį. Skaitant šią nepaprastą istoriją kyla klausimas – kokios pasekmės laukia poros, kuri gyvena siekdama tik trumpalaikio grožio ir malonumų?

  Humanitarinėmis temomis apipintos, susimąstyti verčiančios istorijos, iš kurių mokėsi jau ne viena karta – tai senovės autorių palikimas šiuolaikiniam skaitytojui. Vienas iš klasikinės literatūros išskirtinumų tas, jog metams bėgant ji išlieka aktuali ir suprantama visiems. Nepaisant rašytojų gimimo metų, jų kūriniai kalba mums šiandien ir vis dar sugeba atskleisti naują pasaulį, žmogiškuosius jausmus ir vertybes. Įsigyti širdžiai mielą klasikinę knygą „Sofoklyje“ pigu ir paprasta, todėl rinkis iš išskirtinio turinio literatūros – pirk ir nerk į neišsemiamus istorijos lobynus.