Publicistinės knygos

 • Igno Staškevičiaus rinkinys

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 3499
  4317 Sutaupykite 818
  Laiko juosta jų žvilgsniais

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1599
  Kaina 999
  1999 Sutaupykite 1000
  Kaina 999
  1999 Sutaupykite 1000
  Laiškai Lucilijui (2020)

  LUCIJUS ANĖJUS SENEKA

  Kaina 1199
  Kaina 799
  1800 Sutaupykite 1001
  Kodėl mes

  VYTAUTAS LANDSBERGIS

  Kaina 799
  1279 Sutaupykite 480
  Propagandos kerai

  JOONAS PÖRSTI

  Kaina 499
  1199 Sutaupykite 700
  Nuo veiksmo link vaidybos

  JAN FABRE, LUK VAN DEN DRIES

  Kaina 999
  2099 Sutaupykite 1100
  Kaina 299
  1499 Sutaupykite 1200
  Kiek kainuoja laikas (SU AUTOGRAFU)

  DR. MANTAS MARTIŠIUS

  Kaina 299
  1379 Sutaupykite 1080
  Kiek kainuoja laikas

  DR. MANTAS MARTIŠIUS

  Kaina 299
  879 Sutaupykite 580
  Kūrėjai: 50 sėkmės istorijų

  GIEDRIUS DRUKTEINIS

  Kaina 299
  959 Sutaupykite 660
  Kaina 299
  1459 Sutaupykite 1160
  Kaina 499
  1359 Sutaupykite 860
  Gyvenimas jų žodžiais

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1359
  Pasaulis jų akimis

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1359
  Fifteen conversations

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1359
  Sixteen conversations

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 1359
 • LITERATŪRA, NUO KURIOS NESUGEBĖSI ATSIPLĖŠTI

  „Sofoklio“ leidyklos publicistinės knygos internetu – išminties ir pažinimo oazė, kėdėje nestygstančiam, smalsiam skaitytojui. Kiekvienas leidinys turi nepaprastą galią – atveria akis į pasaulio įvykius, aktualijas, kultūrą bei leidžia pažvelgti į įvairius reiškinius iš šalies. Argi nenorėtumėte nusikelti į praeitį ir pažinti senovės pasaulį, filosofuojant kartu su Lucijumi Anėjumi Seneka? Arba išgirsti įvairių Lietuvos legendų pasvarstymus apie Lietuvos praeitį ir dabartį, vertybes, kurias stengiamės karta iš kartos puoselėti. Publicistinės knygos „Sofoklio“ virtualioje lentynoje kelia jums iššūkį! Pasijuskite tarsi būtumėt politikos ir visuomenės reikalų sūkuryje, ten, kur pilna kultūros, mokslo bei technologinių naujovių. Išdrįskite padiskutuoti su autoriais – šios knygos kaip nuoširdus pokalbis, kurio seniai ieškojote.

  KARŠTOS DISKUSIJOS SU KNYGA RANKOSE

  Žengiant į publicistinių knygų skiltį, užplūsta sąvokų lavina, tačiau autoriai sugeba meistriškai plėtoti mintį, besitęsiančią šimtus puslapių, kurdami išliekamąją vertę. Jei domitės socialiniais, politiniais, kultūriniais ar ekonominiais reiškiniais, tarp šios literatūros puslapių pasijusite tarsi namie. Tai savotiškos saviugdos knygos, kurios ne tik paliečia giliausius mūsų asmenybės klodus, bet ir verčia susimąstyti. Tarsi svyruotumėte tarp kelių skirtingų pusių, atraskit savąją tiesą su literatūra, kuri kviečia diskutuoti, o svarbiausia – skatina iškelti svarbius klausimus ir ieškoti atsakymų.

  Publicistikos žanro populiariausios knygos aprėpia neįtikėtinai platų temų ratą, kuriame sau įdomų kūrinį ras kiekvienas. Lietuvoje turbūt nėra žinomesnio asmens nei Vytautas Landsbergis (g. 1932), išgyvenusio ne vieną mūsų šalies istorijoje įamžintą įvykį. Rinkinį „Kodėl mes“ sudaro margaspalvė tekstų mozaika – joje rasite profesoriaus pamąstymus, užrašus, įvairiomis progomis sakytas viešas kalbas, žiniasklaidoje skelbtus straipsnius bei pokalbius su įvairiais pašnekovais. Svarbiausias šių įvairias temas paliečiančių tekstų sūkuryje yra žmogus – jo prigimties mįslė ir pašaukimas. Kartu su V. Landsbergiu nagrinėkite žmogaus būties esmę ir istorines peripetijas.

  O jei esate nusiteikę grįžti prie šiuolaikinės mados ištakų ir analizuoti praeitų amžių kultūrą, atskleidžiančią vyrų mados įtaką kultūringos gyvensenos formavimuisi, griebkite Eugenijaus Skerstono „Vyrą ir veidrodį“. Pasinerkit į grožio bei mados istoriją, susipažinkit su įvaizdžio kūrimo balansu, kurio autorius ieško tyrinėdamas vyro kostiumo raidą nuo pat romantizmo. Jei pamėgote autoriaus mintis ir negalite atsitraukti nuo pirmosios knygos, siūlome griebti sekančią. Antrojoje rašytojo knygoje, atrasite į savotiškų pokalbių su paveikslais – „Deivė be diademos. Pokalbiai su portretais“, kurie atskleis moters svarbą besikeičiant amžiams.

  Ignas Staškevičius yra vienas iš ryškiausių „Sofoklio“ publicistinės literatūros autorių. Jo knygos subtiliai skverbiasi giliai į visuomenės audinius ir atskleidžia aktualias temas. Elegantišku ir įtaigiu stiliumi autorius perteikia idėjas, leidžiančias naujai pažvelgti į, regis, savaime suprantamus dalykus. „Gyvenimas jų žodžiais“ yra pirmoji serijos dalis, tarsi atspirties taškas. Joje autorius kalbina įžymius asmenis – Vytautą Landsbergį, Antaną Sutkų, Rūtą Lee, dalijasi įžvalgomis apie pamatines vertybes ar kasdienybę. Meistriškai išdėlioti pokalbiai sukuria įspūdį, tarsi pašnekovai diskutuotų tarpusavyje. Matome, kaip skirtingai ir sykiu panašiai, žmogaus širdį gali suvokti menininkas, filosofas, dvasininkas, medikas... I. Staškevičiaus knygų serija – tai intelektuali provokacija skvarbiam protui.

  Publicistinės knygos internetu leis greičiau pasiekti žinių ir suvokimo šaltinį, kuris padės mums žengti link aktyvaus bei užtikrinto visuomenės nario vaidmens. I. Staškevičiaus, V. Landsbergio, E. Skerstono bei kitų rašytojų kūryba sugundys ne tik savo kaina. Jose keliami klausimai apie pasaulį ir kultūrą plačiąja prasme praturtins jūsų žinių bagažą. O „Sofoklyje“ knygos pigiai, todėl galėsite sau leisti pasilepinti.