Akcija

 • Braškių vagis

  JOANNE HARRIS

  Kaina 1439
  Kaina 299
  899 Sutaupykite 600
  Kaina 199
  899 Sutaupykite 700
  Prisukamas apelsinas (2021)

  ANTHONY BURGESS

  Kaina 299
  959 Sutaupykite 660
  Praktinė magija

  ALICE HOFFMAN

  Kaina 299
  1099 Sutaupykite 800
  Praha, iki pareikalavimo

  JINDŘICH MANN

  Kaina 299
  1199 Sutaupykite 900
  Metai

  KRISTIJONAS DONELAITIS

  Kaina 299
  879 Sutaupykite 580
  Luzitanija

  DEJAN ATANACKOVIĆ

  Kaina 299
  1099 Sutaupykite 800
  Burtų medis

  PETER SLOTERDIJK

  Kaina 299
  1199 Sutaupykite 900
  Kaina 299
  879 Sutaupykite 580
  Sunkūs laikai

  MARIO VARGAS LLOSA

  Kaina 299
  1199 Sutaupykite 900
  Tironiškas protas

  DEAN A. HAYCOCK

  Kaina 299
  1199 Sutaupykite 900
  Tragedijos

  LUCIJUS ANĖJUS SENEKA

  Kaina 299
  1199 Sutaupykite 900
  Saugi

  S. K. BARNETT

  Kaina 299
  1199 Sutaupykite 900
  Delfinas

  MARK HADDON

  Kaina 499
  1199 Sutaupykite 700
  Ežio elegancija

  MURIEL BARBERY

  Kaina 499
  1199 Sutaupykite 700
 • KNYGOS PIGIAU – TIESIAI IŠ LEIDYKLOS

  Tiek skaitytojams, tiek leidykloms naudinga pirkti knygas tiesiai iš leidyklų knygynėlių. Kainos čia vienos žemiausių, užsakytos prekės pristatomos pasirinktu būdu greičiau nei iš kitų prekybos vietų, be to, būtent leidyklos sandėliuke gali pasisekti rasti tą taip ilgai ieškotą, kitur jau seniai išparduotą egzempliorių. Taip, knygos pigiai, greitai ir su meile – tik tiesiai iš leidyklos.

  Leidykla „Sofoklis“ Klaipėdos g. 7A, Vilniuje turi savo knygynėlį – kaip tik čia kiekvieno mėnesio naujienos atvyksta pirmiau nei kur kitur. Dar puikiau tai, kad čia rasite visas „Sofoklio“ išleistas knygas (žinoma, tas, kurių tiražai neišparduoti) leidyklos kainomis. Šičia rasite ir knygų su minimaliais defektais arba paskutinių vienetų (jau beveik išparduotų tiražų) skyrelį. Tai – savotiška išparduotuvė, kurioje knygą sau už kelis eurus ras kiekvienas.

  KNYGYNO KAINA – TOKIA PAT, KAIP IR PERKANT INTERNETU

  Dažnai mūsų svetainėje www.sofoklis.lt galima rasti įvairių ypatingų pasiūlymų, akcijų, nuolaidos kodų ir kitų galimybių skaitytojui sutaupyti. Pavyzdžiui, knygų akcija „Knygos iki 4,99 €“, siūlo skaitytojams įsigyti taip seniai trokštą arba, priešingai, netikėtai atrastą romaną, detektyvą, trilerį, modernios literatūros kūrinį ar kokią negrožinę knygą. Kita knygų akcija „Komplektai pigiau“ kviečia pirkėjus pasičiupti to paties autoriaus ir tos pačios serijos knygas pigiau. Perkant vienu ypu sutaupoma daugiau – naudinga ir perkančiam, malonu ir leidyklai.

  Kitas www.sofoklis.lt lankytojų mėgstamas ypatingas pasiūlymas – tai „Vertos dėmesio knygos pigiau“. Šioje kategorijoje užtiksite tokių knygų, kurios, nors ir skaičiuojančios jau ne pirmą tiražą, nenusileidžia populiarumu kitiems, naujiems, leidiniams. Tokių knygų įvairovė – plati, tad kiekvienas ras kažką sau, o, svarbiausia, visos šios knygos – pigiau.

  Retkarčiais leidykla „Sofoklis“ savo ištikimiems skaitytojams pasiūlo pigiau dar tik pasirodžiusias naujienas. Pavyzdžiui, kaskart skelbiama išankstinė naujų leidinių prekyba – jų kaina iki knygai atvykstant iš spaustuvės būna mažesnė nei ta, kai knyga jau pasklinda po platų pasaulį. Visada kviečiame skaitytojus pasidomėti iš anksčiau ir užsisakyti, kad būtų pirmieji, kuriuos taip visų laukiama knyga pasieks greičiau. Naujienos pigiau, knygos pigiau!

  Leidyklos-knygyno kolektyvas kartais mėgsta numesti vieną kitą staigmeną. Tai gali būti momentinis knygos nuolaidos kodas, skirtas apsipirkti www.sofoklis.lt ir gauti nuolaidą visam krepšeliui arba tam tikroms sąraše esančioms knygoms. Knygos pigiai, greitai ir visiems – toks galėtų būti mūsų elektroninio knygyno šūkis!

  Be to, kartą per metus, o gal ir du, savo ištikimiausiems sekėjams, skaitytojams, knygų entuziastams ir visiems prijaučiantiems pasiūlome milžinišką nuolaidą tam tikrą dieną arba keletą visoms mūsų leidyklos knygoms. Nesvarbu, ar tai jau kelerius metus skaičiuojantis leidinys, ar dar tik pasirodžiusi naujiena, ar jau laiko patikrinta ir iš lūpų į lūpas rekomenduojama knyga, ar tarptautinis bei mūsų šalyje išleistas bestseleris. Faktas, kad ta nuolaida galios visoms knygoms, kokių tik jūsų širdis geidauja ir mūsų leidykla išleidžia!

  Kviečiame apsilankyti www.sofoklis.lt ir panirti į atradimų kupiną pasaulį. Čia knygos pigiau! Rask tą vienintelę ar kelias, kurias mes pristatysime į namus, arba užsuk pas mus ir čiupk dabar pat, jei negali sulaukti, kol kurjeris įdės siuntinuką į paštomatą ar galiausiai atburgs į namus. Pirk tai, ko trokšta širdis labiausiai. Neužmirštamos istorijos, šiurpūs detektyvai, daug atradimų teikianti moderni literatūra, įvairios saviugdos ir savigalbos psichologinės, budistinės knygos, kultiniai kūriniai ir daugybė kitokio gėrio laukia tavęs! Knygos pigiai tik leidykloje mūsų kainomis. Užtikriname – tikrai pigu.