Lietuvių literatūra

 • Kaina 3099 
  4077  Sutaupykite 978 
  Kaina 760 
  1519  Sutaupykite 759 
  O saulė kilo ir leidosi

  ALMA ČEPIENĖ

  Kaina 499 
  1679  Sutaupykite 1180 
  Kaina 999 
  1999  Sutaupykite 1000 
  Kaina 999 
  1999  Sutaupykite 1000 
  Kaina 299 
  599  Sutaupykite 300 
  Kaina 299 
  649  Sutaupykite 350 
  Šarūnas Bartas

  GRAŽINA BAIKŠTYTĖ

  Kaina 099 
  1199  Sutaupykite 1100 
  Kūrėjai: 50 sėkmės istorijų

  GIEDRIUS DRUKTEINIS

  Kaina 099 
  959  Sutaupykite 860 
  Metai

  KRISTIJONAS DONELAITIS

  Kaina 299 
  879  Sutaupykite 580 
  Kiek kainuoja laikas

  DR. MANTAS MARTIŠIUS

  Kaina 299 
  879  Sutaupykite 580 
  E. Skerstono rinkinys

  EUGENIJUS SKERSTONAS

  Kaina 1499 
  3998  Sutaupykite 2499 
  Kaina 299 
  1459  Sutaupykite 1160 
  Pasaulis jų akimis

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 680 
  1359  Sutaupykite 679 
  Kaina 299 
  1859  Sutaupykite 1560 
  Gyvenimas jų žodžiais

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 680 
  1359  Sutaupykite 679 
  Kaina 599 
  1800  Sutaupykite 1201 
  Sixteen conversations

  IGNAS STAŠKEVIČIUS

  Kaina 680 
  1359  Sutaupykite 679 
  Kiek kainuoja laikas (SU AUTOGRAFU)

  DR. MANTAS MARTIŠIUS

  Kaina 299 
  1379  Sutaupykite 1080 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • ATRASKITE LIETUVIŲ RAŠYTOJŲ LITERATŪRĄ IŠ NAUJO

  Nors mes taip dažnai susiviliojame užsienio literatūra, iš tiesų, ir lietuvių rašytojų kūriniai verti dėmesio – jie pasižymi jausmingumu, meistrišku kalbos valdymu, kupini meilės kalbai ir skaitytojams. „Sofoklio“ skaitomiausios knygos apima ir nuostabius lietuviškus kūrinius, skatinančius tobulėti bei pamokančius įvairių dalykų. Neskubėkite pabėgti – kiekvienas šių leidinių autorių gali pasigirti savitu stiliumi, tačiau nealina sunkiais ir žodingais tekstais, nuo kurių, rodos, net akys išvarvės. Leiskitės į savotiškus pokalbius ir diskusijas su I. Staškevičiaus pašnekovais ir atraskite V. Landsbergio kūrybą. Lietuvių literatūros autorių knygos internetu nustebins savo kitoniškumu ir pasirinkimo gausa.

  LIETUVIŲ LITERATŪRA NE TIK LENTYNOMS PAPUOŠTI

  Ar norėtumėte įsigilinti į ekonomikos sritį? Nesate tikras, kas ta perkamoji galia? Kas yra paklausa ir kaip ji susijusi su pasiūla? O kas gi tas konkurencingas verslas? Perkamiausia knyga tarp studentų yra glausta, bet itin vertingos informacijos apie ekonomiką suteikianti dr. Manto Martišiaus knyga „Kiek kainuoja laikas?“ Ši knyga įdomesnė nei eilinis vadovėlis – joje nerasite nei atbaidančių mokslinių išnašų, nei painių grafikų. Skaitykite apie įvairius pasaulio įvykius, padedančius išaiškinti kartais nelabai įdomią ekonomikos teoriją.

  Nuo ekonomikos iki verslo vos keli žingsneliai! Susipažinkit su garsiausiomis pasaulio kompanijomis ir prekės ženklais, kurie gimė iš mažų idėjų, tačiau šiandien yra laikomi pasaulio gigantais. Sėkmės istorijos primena amerikietiškus kalnelius su kryčiais ir pakilimais. Jos įkvepia nepasiduoti ir siekti savo užsibrėžto tikslo. Giedriaus Drukteinio „Kūrėjai: 50 sėkmės istorijų“ – ketvirtoji serijos apie kompanijas ir jų steigėjus knyga, atskleidžianti paprasčiausių idėjų genialumą ir įkvepianti skaitytojus kurti ir svajoti.

  Apstu įvairių žodynėlių ir vadovėlių, skatinančių tobulėti ar pažvelgti į įvairius dalykus kitaip. Ar nebūtų įdomu susipažinti, kokios saviugdos knygos puikuojasi „Sofoklio“ leidžiamų lietuvių rašytojų lentynoje? Štai Eugenijus Skerstonas siūlo dvi puikias knygas, nagrinėjančias žmogaus grožį, kultūros ir visuomenės teikiamą dėmesį įvaizdžiui:
  • „Vyras ir veidrodis. Psichologinė dvikova“ tyrinėja vyro sąveiką su savo išvaizda. Ieškoma riba tarp normalumo ir tobulybės – o jausmų sūkuryje stovi veidrodis, kuriame matome save. Bet ar tai tikrasis aš?
  • Kartu su autoriumi prisėskite pokalbiui su moterimis, amžinai sustingusiomis senoviniuose portretuose. Knygoje „Deivė be diademos. Pokalbiai su portretais“ susipina vaizduotė, jausmai ir pašnekovo požiūris, vertinant kiekvieną portreto detalę – nuo aksesuarų iki suknelės ar šukuosenos.

  Net ir jauniausiems skaitytojams turime ką pasiūlyti. Kviečiame pasidomėti Dalios Dilytės kūryba, kurioje nestinga nuotykių bei vaizdžiai pateiktos išminties. Jeigu mėgstate trumpus pasakojimus ir norite susipažinti su Antika, čiupkite knygą „Senovės graikų pasakos“, žaismingai perteikiančią trylika žymiausių graikų mitų. O su knygos „Gedimino paslaptis“ herojais keliaukite į Lietuvos praeitį ir atraskite protėvių nepalaužiamos vilties ir meilės gimtajam kraštui įrodymus net ir baugiausių tėvynės istorijoje įvykių įkarštyje. Prisiminkite didžiuosius lietuvių žygdarbius ir kiekvieno mūsų širdyje rusenantį nepailstamą atsidavimą savo žmonėms bei kraštui.

  Ar norėtumėte pažinti savo mylimą menininką iš arčiau? Sužinoti, kas jį įkvėpė kurti, dalintis savo vizija su visu pasauliu, kokia aplinka suformavo jo asmenybę? Leidyklos „Sofoklis“ biografinės knygos pristato gyvenimą keleto žymių Lietuvos kūrėjų, per muziką ir kiną gebančių nuspalvinti net ir niūriausią dieną. Kas svarbiau – kinas ar gyvenimas? Garsus Lietuvos režisierius Šarūnas Bartas teigia, žinoma, jog gyvenimas, nes kinas yra galimybė pasakoti apie gyvenimą. Autorės Gražinos Baikštytės dėka leidžiamės į Š. Barto asmenybės gelmes ir bandome suprasti, kas šį menininką įkvepia kurti ypatingus filmus, garsinančius Lietuvą visame pasaulyje.