Kultinių knygų serija

 • Kaina 299
  499 Sutaupykite 200
  Kaina 199
  499 Sutaupykite 300
  Kaina 099
  549 Sutaupykite 450
  Maiklo K gyvenimas ir laikai

  JOHN MAXWELL COETZEE 

  Kaina 299
  449 Sutaupykite 150
  Jėzaus mokyklos metai

  JOHN MAXWELL COETZEE

  Kaina 299
  549 Sutaupykite 250
  Kaina 299
  649 Sutaupykite 350
  Kaina 099
  699 Sutaupykite 600
  Kaina 099
  499 Sutaupykite 400
  Kaina 299
  649 Sutaupykite 350
  Kaina 499
  999 Sutaupykite 500
  Elizabeta Kostelo

  JOHN MAXWELL COETZEE 

  Kaina 299
  899 Sutaupykite 600
  Stiklo gaubtas

  SYLVIA PLATH

  Kaina 499
  959 Sutaupykite 460
  Kaina 299
  879 Sutaupykite 580
  Jėzaus mirtis

  JOHN MAXWELL COETZEE 

  Kaina 299
  879 Sutaupykite 580
  Kaina 299
  959 Sutaupykite 660
  Prisukamas apelsinas (2021)

  ANTHONY BURGESS

  Kaina 299
  959 Sutaupykite 660
  Veidrodis ir šviesa

  HILARY MANTEL

  Kaina 599
  999 Sutaupykite 400
  Ežio elegancija

  MURIEL BARBERY

  Kaina 499
  1199 Sutaupykite 700
 • KULTINĖS KNYGOS, VERTOS PRIPAŽINIMO

  „Sofoklio“ internetiniame knygyne pro akis tikrai nepraleisi kultinių leidyklos šedevrų, tarp kurių puikuojasi ir mūsų perkamiausios knygos. Kas gi tos kultinės knygos? Mes jums tuoj pat ir atsakysime! Tai kokybiškos, laiko patikrintos, leidyklos kolektyvo atrinktos knygos panašaus dizaino viršeliais. Šių leidinių turinys sudomins net ir nedažnai skaitančius. Geros knygos čia pigiau, o iš ko rinktis ras net ir išrankiausi skaitytojai. Rinkitės iš grožinės literatūros gausos – moderno, klasikos, romanų. O geriausia tai, jog kultinės knygos yra prieinamos kainos, kad kiekvienas galėtų mėgautis puikia literatūra. Ši knygų akcija žada vis naujus nuotykius, kadangi kiekviena serijos knyga yra savaip unikali. Keliaukite į išskirtinę literatūrinę kelionę – čia rasite nepakartojamų kūrinių, kupinų įžvalgų ir minčių, praturtinsiančių jūsų gyvenimą.

  KNYGŲ PERLIUKAI IŠ VISO PASAULIO

  Ar girdėjote apie vieną žinomiausių šiuolaikinių rašytojų iš Pietų Afrikos Respublikos – Johną Maxwellą Coetzee? Šio autoriaus perkamiausios knygos taip pat priklauso „Sofoklio“ kultinių knygų serijai. Rašytojo literatūra pasirodys lyg tikras lobynas. Todėl galime patikinti, jog verta savo knygų lentynose turėti visą jo kūrinių kolekciją. Jei mėgstate knygų serijas, tikrai neatsispirsite „Jėzaus trilogijai“. Knygos seka Dovydo, Simono ir Inesos istoriją, autorius nagrinėja, ką reiškia būti našlaičiu, ar nusistovėjusi pasaulio tvarka yra neužginčijama, ar gebame atleisti net ir itin nukentėję? Paskutinėje knygoje svarstomas pomirtinis gyvenimas ir gyvenimo trapumas, atveriama daug trilogijos knygų interpretacijos galimybių. J. M. Coetzee taip pat parašė keletą puikių atskirų romanų, tokių kaip „Elizabeta Kostelo“. Šiame romane vaizduojamas į septintą dešimtmetį įkopusios rašytojos gyvenimas, jos akistata su užsitarnautu populiarumu. Žvelgiama atgal į jaunystę ir tuometį požiūrį bei gyvenimo būdą, besikeitusį bręstant, bei šeimą ir atotrūkį nuo svarbiausių žmonių savo gyvenime.

  Tarp kultinių knygų rasite ir vieną ryškiausių Lotynų Amerikos klasikų Mario Vargas Llosą, kuris savo kūryba siekia ne tik įtraukti skaitytoją, tačiau ir jį provokuoti bei jaudinti. Knygų leidykla „Sofoklis“ didžiuojasi jau antruoju šio iškilaus autoriaus kūrinio „Tetulė Chulija ir rašeiva“ leidimu. Romane susipina spalvingi ir itin kunkuliuojantys Pietų Amerikos šeimos melodramiški santykiai. Visus įtrauksiantys tetulių ir dėdulių triukšmingieji pietūs siūlo ne tik gerai atsipalaiduoti ar pasijuokti, bet ir susipažinti su pagrindiniais knygos herojais iš arčiau. Kartu su autoriumi pasinerkit į Vargito ir Pedro Kamačo gyvenimus, humoro ir tikrų žmogiškų patirčių kupinas istorijas, pagardintas šiek tiek pietietiško temperamento ir melodramos linksmybėmis.

  Jei juokas ir nuotaikingos situacijos jūsų nesužavėjo, leiskitės į niūroką „Tykiojo amerikiečio“ pasaulį ir išgyvenkite tragediją – karą. Anglų rašytojas Grahamas Greenas kviečia apmąstyti žmogaus akistatą su karu ir atsakomybe už kito gyvybę. Sekite reporterio Faulerio gyvenimą politinių įvykių sūkuryje, ieškant teisingo kelio, kai visi jo pasirinkimai gali sulaukti neįtikėtinų pasekmių. Šioje istorijoje sąžinės keliama našta persekioja herojų nuo pat pirmųjų puslapių. Ar taip lengva paaukoti savo gerovę, kad išgelbėtum kitus? Ar vis dėlto visavertė laimė aplanko tik tuos, kurie renkasi išgelbėti patys save?

  Kultinių knygų serija apima tiek senąją literatūrą, kurios autoriai jau tapo klasika, tiek naująją, žadinančią skaitytoją ir keliančią naujus iššūkius. Geriausia, jog šios knygos pigiau, todėl į krepšelį galite įsidėti ne vieną leidinį geram laisvalaikiui. Šiame skyrelyje užtruksite vos kelias minutes, tačiau rasite ypatingos nuobodulį atbaidančios literatūros, sukurtos rašytojų iš įvairiausių pasaulio kampelių.