Apie mus

 • LEIDYKLA – GYVAS IR NUOLATOS AUGANTIS ORGANIZMAS

  „Sofoklis“ – knygų leidykla, menanti jau daugiau nei dešimt metų ir siūlanti didelę leidinių įvairovę kiekvieno skoniui: mūsų asortimente rasite kvapą gniaužiančių ir šiurpą keliančių detektyvų, svajingų ir emocijų kupinų romanų, saviugdos ir psichologinių knygų, klasikinių ir kultinių kūrinių, budizmo ir filosofinių veikalų bei modernios literatūros, auginančios ir brandinančios skaitytoją. Nuo istorinių romanų iki tamsių detektyvų, nuo garsių autorių kūrinių iki neseniai debiutines knygas išleidusių, nuo psichologinių iki saviugdos, nuo skirtų atostogoms iki įvertintų reikšmingais apdovanojimais – pas mus rasite visko, nes mūsų leidyklos knygos skirtos Jūsų vertingam laisvalaikiui.

  Ši leidykla žingsnis po žingsnio užsitikrino vietą Lietuvos skaitytojų širdyse prasmingais ir atradimų kupinais tekstais. Mes ne tik drauge su skaitytojais atrandame naujus autorius, tokius kaip Sarah Pearse („Sanatorija“, „Poilsio namai“), Donato Carrisi („Blogio šnabždesys“, „Blogio teorija“, „Blogio labirintas“, „Blogio žaidimas“, „Sielų teismas“, „Mergina rūke“) ar Elaine N. Aron („Itin jautrus asmuo“, „Itin jautrus vaikas“, „Itin jautrūs tėvai“), tačiau negalime atsispirti ir pagundai prikelti jau anksčiau leistus autorius, tokius kaip Joanne Harris („Šokolado“ serija, maisto trilogijos serija), Markus Suzak („Knygų vagilė“) ar Bret Easton Ellis („Amerikos psichopatas“).

  BE JŲ – NEBŪTŲ MŪSŲ

  „Sofoklis“ knygų leidykla nėra didelė. Mūsų komandą sudaro vadovė, kurios akylas žvilgsnis parenkant kūrinius yra aukso vertės; projektų vadovės, kurių kruopštus darbas nuo rankraščio gavimo iki knygos išleidimo yra varomasis varikliukas; pardavimų vadovė, kurios rūpestis – pristatyti knygas į skaitytojų rankas; rinkodaros vadovas, kuris pasirūpina, kad visi apie tas knygas sužinotų kuo plačiau; apskaitininkė, be kurios bet kuri įmonė pasimestų skaičiukų girioje.

  Kaip žmonės be draugų, taip ir įmonės be bičiulių – nė žingsnio. Glaudžiai palaikome ryšius su įvairiomis organizacijomis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Lietuvos kultūros taryba yra vienas svarbesnių mūsų bičiulių – be jų pagalbos dalis knygų gal nė nebūtų išvydusios dienos šviesos. Linkėjimus siunčiame Lietuvos kultūros institutui ir Lietuvos literatūros vertėjų sąjungai. Prisideda ir tokios šaunios iniciatyvos kaip „Vilniaus knygų mugė“ (kiekvienais metais sprogdinanti skaitytojų pasaulį naujienomis, renginiais ir kt.), „Vilnius skaito“ (vasaros biblioteka Lukiškių aikštėje po atviru dangumi) ir „Open Books“ (ambicingas projektas, kuris dar ne vieną didį rašytoją atgabens mums į Lietuvą).

  Savo šalių autorių literatūros sklaida rūpinasi ir Lietuvos skaitytojus su naujais balsais supažindina bičiuliai „Goethe Institut“ (vokiečių lit.), „Japan Foundation“ (japonų lit.), „CzechLit“ (čekų lit.), „Ukrainian Book Institute“ (ukrainiečių lit.), „Canada Council for the Arts“ (kanadiečių lit.), „Literature Ireland“ (airių lit.), „Icelandic Literature Center“ (islandų lit.), „Literature Translation Institute of Korea“ (korėjiečių lit) bei Čekijos, Ukrainos, Izraelio ambasados Lietuvoje ir kiti.

  Per dešimtmetį pasirodė daugybė leidyklos „Sofoklis“ knygų, kurios džiugina skaitytojų širdis, aštrina protą, linksmina ir jaudina, padeda ir įkvepia. Elaine N. Aron „Itin jautrus asmuo“, Johno Boyne „Berniukas dryžuota pižama“, Donato Carrisi detektyvų serija, Markuso Zusako „Knygų vagilė“, Michaelo C. Reicherto „Kaip užauginti sūnų“, dr. Lisos Damour „Kaip užauginti dukterį“, V. S. Alexanderio „Maisto ragautoja“, Ronaldo D. Siegelio „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“, Hilary Mantel ir jos trilogija apie Tomą Kromvelį, Ellie Midwood „Aušvico smuikininkė“, Sarah’os Pearse „Sanatorija“, Joanne Harris bei Lisos See kūryba – visos šios ir daugelis kitų yra populiariausios mūsų knygos.

  Pirkti knygas internetu yra vienas iš maloniausių dalykų – geriausi ir naujausi bestseleriai pasieks Jus greičiau patogiausiu būdu, ir pigiau, nes kaina bus vos ne žemiausia!