Psichologinės knygos

 • Įgytas optimizmas: kaip pakeisti savo mąstymą ir gyvenimą

  DR. MARTIN E. P. SELIGMAN

  Kaina 1007 
  1439  Sutaupykite 432 
  Kaina 199 
  549  Sutaupykite 350 
  Sveikas miegas

  W. CHRIS WINTER

  Kaina 299 
  549  Sutaupykite 250 
  Kaip užauginti dukterį

  DR. LISA DAMOUR

  Kaina 1439 
  Kodėl vaikai serga (su minimaliais defektais)

  INDRĖ PLĖŠTYTĖ-BŪTIENĖ

  Kaina 299 
  899  Sutaupykite 600 
  Itin jautrus vaikas

  ELAINE N. ARON

  Kaina 899 
  Itin jautrus asmuo

  ELAINE N. ARON

  Kaina 999 
  Itin jautrūs tėvai

  ELAINE N. ARON

  Kaina 727 
  1039  Sutaupykite 312 
  Laimės hipotezė (2022)

  JONATHAN HAIDT

  Kaina 909 
  1299  Sutaupykite 390 
  Kaina 599 
  959  Sutaupykite 360 
  Kaip atkurti hormonų pusiausvyrą

  DR. SARA GOTTFRIED

  Kaina 1679 
  Valios galia

  ROY F. BAUMEISTER, JOHN TIERNEY

  Kaina 959 
 • PSICHOLOGINĖS KNYGOS – BENE POPULIARIAUSIAS PASIRINKIMAS

  Metai iš metų ši knygų kategorija skina perkamumo laurus. Kuo toliau, tuo labiau žmonės domisi psichologinėmis knygomis, kurios gali padėti pagerinti savijautą, pakelti nuotaiką, išgyventi krizę, išmokti naujų, įvairiose situacijose pritaikomų įgūdžių, geriau pažinti save, konstruoti savo „naujuosius aš“. Turbūt kone kiekvieną dieną į viešumą išeina vis nauja knyga, paremta vis naujesniais moksliniais tyrimais, šviežiais atradimais ir pristatanti įvairius požiūrius kitu kampu. Ne paslaptis, kad mūsų leidykloje psichologinės knygos taip pat vertinamos, mėgstamos ir, be abejo, leidžiamos lietuvių kalba. Tačiau mes esame labai selektyvūs – ilgai ieškom, kol surandam tą, kuri iš pradžių padeda mūsų kolektyvo nariams (t. y. išbandome su savimi), o tik vėliau pasiūlome ją platesniam skaitytojų ratui.

  Pirmiausia norėtume paminėti jau daug kartų kartotą Elaine N. Aron knygų trijulę apie jautriuosius šio pasaulio individus: „Itin jautrus asmuo“, „Itin jautrus vaikas“ ir „Itin jautrūs tėvai“. Tai geros knygos! Šie leidiniai populiarūs ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje – bemaž dauguma psichologų ir psichoterapeutų rekomenduoja savo pacientams, norintiems giliau, esmingiau save pažinti. „Itin jautriame asmenyje“ aptariama, kaip nustatyti ir perprasti, kad esate itin jautrus; kaip pasirinkti palankiausią gyvenimo būdą ir rasti savo pašaukimą; kaip pakeisti savo požiūrį į vaikystę; kaip puoselėti artimus ir visuomeninius santykius bei pan.

  Knygoje „Itin jautrus vaikas“ nagrinėjamos temos, padėsiančios suvokti ir atskirti, ar jūsų vaikas yra itin jautrus, kaip įveikti skirtingais amžiaus tarpsniais kylančius iššūkius, kaip pritaikyti keturis laimingo ugdymo principus ir kaip pagelbėti savo atžalai gerai jaustis išėjus iš namų. O knygoje „Itin jautrūs tėvai“ kiekvienam siūloma atliktį testą, kuris padės nustatyti jūsų jautrumo lygį; taip pat rasite įrankių, padėsiančių susidoroti su perkrova; patarimų, kaip kontroliuoti su tėvyste susijusius neigiamus jausmus; būdų, kaip elgtis jaučiant padidėjusią socialinę stimuliaciją ir sąveiką, susilaukus vaiko; įžvalgų apie svarbias problemas, su kuriomis susiduria itin jautrūs tėvai, ir patarimų, kaip jas spręsti.

  Be anksčiau paminėtų, yra ir daugiau dėmesio vertų leidinių. Pavyzdžiui, Jonathanas Haidtas knygoje „Laimės hipotezė“ nagrinėja laimės ištakas ir pateikia dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam.

  Matto Haigo knygos gausios psichologinių žinučių tiek grožiniuose, tiek negrožiniuose kūriniuose. Jeigu skaitėte jo romaną „Vidurnakčio biblioteka“, jums neabejotinai patiks „Ramybės ir džiugesio knyga“, kurioje TIEK gerų ir įkvepiančių idėjų, kad kasdien perskaityti bent po puslapį taps nauju geru jūsų įpročiu. Tai optimizmu trykštantis priminimas apie gyvenimo grožį – čia supinama jautrumas, savistaba ir dėmesingumas žmogiškosioms dilemoms. Rekomenduojame!

  Kasdien skubantiems, viduje nerimstantiems rekomenduojame Tayloro Clarko „Kaip įveikti nerimą, baimę ir stresą“. Tokios psichologinės knygos, kaip Ronaldo D. Siegelo „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“, yra aukso vertės. Tai ne šiaip sau populiarioji psichologija; tai jau šis tas daugiau. Siūlome atsiversti ir patiems įsitikinti! Kaip ir autorių Roy F. Baumeisterio ir John Tierney bendras darbas „Valios galia“.

  Kviečiame išsiaiškinti, kur slypi didžiausia žmogaus stiprybė! Robynne’as Chutkanas knygoje „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ aptaria mikrobų naudą superšvaros amžiuje. W. Chrisas Winteris aptaria miego sutrikimus ir pasiūlo sprendimų, kaip su jais susidoroti, knygoje „Sveikas miegas“, o dr. Rickas Hansonas ir dr. Richardas Mendiusas „Budos smegenyse“ gvildena laimės, meilės ir išminties praktinį neuromokslą.

  Knygos psichologinės naudingos! Pirkti knygas internetu yra vienas iš maloniausių dalykų – populiariausi ir naujausi bestseleriai pasieks greičiau Jums patogiu būdu ir pigiau, nes kaina bus vos ne žemiausia!