Kaip atkurti hormonų pusiausvyrą

 • Kaip atkurti hormonų pusiausvyrą

  Autorius.
  Dr. Sara Gottfried
  Kodas
  9786094445064
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2023
  Puslapių skaičius
  512
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Originalus pavadinimas
  The Hormone Cure: Reclaim Balance, Sleep, Sex Drive, and Vitality Naturally with the Gottfried Protocol
  Vertėjas
  Michailas Aizenas
  Vidutinė kaina knygynuose
  20,99 Eur
 • Sara Gottfried „Kaip atkurti hormonų pusiausvyrą. Susigrąžinkite kokybišką miegą, lytinį potraukį ir gyvybingumą taikydamos S. Gottfried taisykles“

  „Tai kelionė į jūsų geriausią savijautą, į autentiškiausią savastį. Ar esate pasirengusi?“

  Kai mūsų endokrininė sistema išsiderina, jaučiamės sudirgusios, pavargusios ir nelaimingos. Visgi dažnas tradicinės medicinos atstovas tokios savijautos priežasčių ieško kitur. Neretai varginančiais simptomais – nemiga, nuolatiniu nerimu, padidėjusia juosmens apimtimi ir sumažėjusiu lytiniu potraukiu – besiskundžiančioms moterims skiriamas kalnas tablečių ar netgi tvirtinama, kad šie pokyčiai, sulaukus tam tikro amžiaus, yra natūralūs. Šios knygos autorė Sara Gottfried su tuo kategoriškai nesutinka. Ji siūlo konkrečiais metodais paremtą planą, leisiantį jums atkurti hormonų pusiausvyrą, susigrąžinti gerą savijautą ir gyvenimo džiaugsmą.

  Derindama natūralius ir mokslo pripažintus gydymo metodus, autorė tūkstančiams moterų visame pasaulyje padėjo išvengti lėtinių ligų, vėl pasijusti gyvybingoms, veržlioms ir jausmingoms. Ši knyga kviečia į nuotaikingą kelionę po slapčiausias hormonų pasaulio kerteles. Joje rasite išsamius klausimynus, skirtus hormonų disbalanso priežastims nustatyti, ir geros savijautos planą kiekvienai, kuri, siekdama atkurti hormonų pusiausvyrą, ieško patikimo vadovo ir draugiško patarimo.

  Knygoje aptariama:
  • Kas yra hormonai, kaip jie veikia ir kas lemia hormonų pusiausvyros sutrikimus.
  • Kaip natūraliai, nevartojant receptinių vaistų pakoreguoti sutrikusią hormonų pusiausvyrą.
  • Kaip pasirengti, išgyventi perimenopauzės laikotarpį ir pasitikti menopauzę, jaučiantis laimingoms bei sveikoms.
  • Kokių prevencinių priemonių ir gyvensenos pokyčių imtis, siekiant išvengti hormonų pusiausvyros sutrikimų bei lėtinių degeneracinių ligų.

  Sara Gottfried (g. 1967) – Harvardo universiteto absolventė, sertifikuota gydytoja ginekologė, jogos mokytoja ir visame pasaulyje pripažinta specialistė, išleidusi jau tris New York Times ir Amazon bestselerius. Ji jau 25 metus dirba gydytoja, praktikuoja funkcinę ir individualizuotą mediciną bei vadovaujasi požiūriu, kad, užuot gydžius tik simptomus, svarbu ieškoti giluminių sveikatos problemų priežasčių.