Motinos kapas

 • Motinos kapas

  Autorius.
  Lisa Regan
  Kodas
  9786094445422
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2024
  Puslapių skaičius
  352
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Originalus pavadinimas
  Her mothers grave
  Vertėjas
  Rasa Rudzevičiūtė
  Vidutinė kaina knygynuose
  18,99 Eur
 • Sukrečianti nusikaltimo istorija – paslapčių ir įtampos dėlionė. Ar, kovodama su savo praeities demonais, detektyvė sugebės sukliudyti žudikui atimti dar vieną nekaltą gyvybę?

  Detektyvė Džouzė Kvin visad stengėsi pamiršti savo vaikystę. Deja, praeities vaiduokliai ją vis vien pasiveja. Visai netoli gimtųjų namų, miške, kur kadaise Džouzė žaisdavo slėpdamasi nuo savo žiaurios motinos Belindos Rouz, du berniukai aptinka žmogaus kaulus.

  Tris dešimtmečius po žeme išgulėjusių palaikų tapatybę pavyksta nesunkiai nustatyti, pastebėjus itin retą dantų ydą. Paaiškėja, kad auka buvo globos namuose gyvenusi paauglė, o jos vardas... Belinda Rouz.

  Ar tai tik keistas sutapimas?

  Įtemptas žmogžudystės tyrimas paskatina Džouzę atsigręžti į seniai nematytą motiną ir vaikystės išgyvenimus. Kodėl jos skruostą bjauroja randas? Kodėl ji taip bijo spintų ir kitų ankštų erdvių? Ir kodėl padarys viską, kad tik išvengtų susitikimo su motina?

  Tik išsiaiškinusi visas šiurpaus nusikaltimo detales, Džouzė ras atsakymus į daugybę metų kankinusius klausimus. Tik tada ji sužinos apie savo motiną visą tiesą, nepaisant pastangų ją amžiams pakasti po žeme.

  Lisa Regan USA Today ir Wall Street Journal bestselerių autorė, meistriškai kurianti intrigą, įtraukianti skaitytojus ne tik į policijos darbo kasdienybę, bet ir į veikėjų gyvenimus. Yra parašiusi keletą detektyvų, o labiausiai ją išgarsino knygos apie sumanią detektyvę Džouzę Kvin. „Motinos kapas“ – trečia leidyklos „Sofoklis“ išleista serijos knyga, atskleidžianti įdomių ir netikėtų detalių apie pačią detektyvę.