Leslie Wolfe rinkinys

 • Leslie Wolfe rinkinys

  Kaina 2299 
  3038  Sutaupykite 739 
  Autorius.
  Leslie Wolfe
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
 • JEIGU DINGČIAU

  Jeigu skaitai šį laišką, aš jau dingusi.

  Parašiusi paskutinį laišką užverčiu segtuvą ir žengiu į svetainę. Pro langą nužvelgiu gretimą namą, o mintyse sukasi visa, ko galiu netekti, jei tie, kurie į mane taikosi, nutars imtis veiksmų. Prarasčiau savo mylintį gražuolį vyrą, kuris nė nenutuokia, ką aš padariau. Savo šeimą, kuri nedvejodama palaiko mane, kad ir kas nutiktų. Šį nuostabų namą prie vandenyno, kuriame tikėjausi rasti ramybę ir saugiai gyventi.

  Visi laiko mane paranoike, bet man atrodo, kad tiesiog esu pasirengusi. Dėl praeities paslapčių atsidūriau mirtiname pavojuje.

  Tad jei nutiktų blogiausia, šiame segtuve yra viskas, ko prireiks, kad mane rastum. Paslėpsiu jį tokioje vietoje, kuri žinoma tik tau. Visada, nuo pat paauglystės, pažinojai mane geriau už kitus. Todėl nė neabejoju, kad įveiksi šią sudėtingą dėlionę ir atskleisi tiesą.

  Mane rasti gali vien tik tu. Tačiau turėsi pasiskubinti.

  Jeigu nespėsi, į dienos šviesą iškils ir visos tavo melagystės...

  CHIRURGĖ

  Mano gyvenimas buvo tobulas. Turėjau viską. Sėkmingą karjerą, apie kurią svajojau nuo vaikystės. Nuostabų raudonų plytų namą, kur manęs laukė židinys, šiluma ir ramybė. Atsidavusį vyrą, kurio dangaus mėlynumo akys ir žavinga šypsena leisdavo pasijusti saugiai.

  Tačiau viskas sugriuvo akimirksniu.

  Kai pranešu mirties laiką, mano balsas nė nesuvirpa. Apstulbę bendradarbiai stovi aplink, jų sutrikusios akys susminga į mane. Operacinėje stoja tyla.

  Iki šios dienos dar nebuvau netekusi paciento.

  Chirurginėmis pirštinėmis aptemptos rankos dreba. Atsiremiu į sieną ir susmunku ant grindų, o krūtinėje beprotiškai trankosi širdis.

  Iki šios dienos dar nebuvau jautusi pacientui neapykantos.

  Bet ar atpažinusi jį turėjau kitą pasirinkimą?

  Ir ko būsiu priversta imtis, jei kas nors išsiaiškins tiesą? 

  Amerikiečių rašytojos Leslie Wolfe (g. 1967) trileriai yra tapę bestseleriais ir pavergę milijonų skaitytojų širdis visame pasaulyje. Ši autorė kuria nepamirštamų, stiprių ir sumanių moterų portretus, o jos kūriniai ne tik sužadina adrenaliną, yra kupini įtampos, bet ir pasižymi psichologinėmis įžvalgomis bei svarsto modernių technologijų aktualijas, taip suteikdami skaitytojams autentišką patirtį, peržengiančią trilerio žanro ribas.