Jeigu dingčiau

 • Jeigu dingčiau

  Autorius.
  Leslie Wolfe
  Kodas
  9786094445514
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2024
  Puslapių skaičius
  384
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Originalus pavadinimas
  If I Go Missing
  Vertėjas
  Mantas Barcas
  Vidutinė kaina knygynuose
  19,99 Eur
 • Jeigu skaitai šį laišką, aš jau dingusi.

  Parašiusi paskutinį laišką užverčiu segtuvą ir žengiu į svetainę. Pro langą nužvelgiu gretimą namą, o mintyse sukasi visa, ko galiu netekti, jei tie, kurie į mane taikosi, nutars imtis veiksmų. Prarasčiau savo mylintį gražuolį vyrą, kuris nė nenutuokia, ką aš padariau. Savo šeimą, kuri nedvejodama palaiko mane, kad ir kas nutiktų. Šį nuostabų namą prie vandenyno, kuriame tikėjausi rasti ramybę ir saugiai gyventi.

  Visi laiko mane paranoike, bet man atrodo, kad tiesiog esu pasirengusi. Dėl praeities paslapčių atsidūriau mirtiname pavojuje.

  Tad jei nutiktų blogiausia, šiame segtuve yra viskas, ko prireiks, kad mane rastum. Paslėpsiu jį tokioje vietoje, kuri žinoma tik tau. Visada, nuo pat paauglystės, pažinojai mane geriau už kitus. Todėl nė neabejoju, kad įveiksi šią sudėtingą dėlionę ir atskleisi tiesą.

  Mane rasti gali vien tik tu. Tačiau turėsi pasiskubinti.

  Jeigu nespėsi, į dienos šviesą iškils ir visos tavo melagystės...

  Amerikiečių rašytojos Leslie Wolfe (g. 1967) trileriai yra tapę bestseleriais ir pavergę milijonų skaitytojų širdis visame pasaulyje. Ši autorė kuria nepamirštamų, stiprių ir sumanių moterų portretus, o jos kūriniai ne tik sužadina adrenaliną, yra kupini įtampos, bet ir pasižymi psichologinėmis įžvalgomis bei svarsto modernių technologijų aktualijas, taip suteikdami skaitytojams autentišką patirtį, peržengiančią trilerio žanro ribas.