Budinant liūtus

 • Budinant liūtus

  Kaina 720 
  1439  Sutaupykite 719 
  Autorius.
  Ayelet Gundar-Goshen
  Kodas
  9786094445552
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2024
  Puslapių skaičius
  320
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Originalus pavadinimas
  Leha'ir Arayot
  Vertėjas
  Olga Lempert
  Vidutinė kaina knygynuose
  17,99 Eur
 • IŠANKSTINĖ PREKYBA. Knyga pasirodys nuo birželio 25 d. 

  Dr. Eitanas Grinas – geras ir sąžiningas žmogus. Jis gerbiamas neurochirurgas, yra vedęs žavią moterį, policijos inspektorę, turi du mylimus sūnus. Bet sykį nuošaliame kelyje lėkdamas dideliu greičiu nutrenkia žmogų, ir viskas apvirsta aukštyn kojom.

  Supratus, jog to nelaimėlio, pabėgėlio iš Afrikos, minutės jau suskaičiuotos, Eitanui kyla moralinė dilema: kviesti pagalbą ir prisiimti atsakomybę ar kuo greičiau sprukti šalin?

  Pabėgęs iš įvykio vietos Eitanas viliasi išsaugoti savo reputaciją ir žmonos meilę, tačiau kitą dieną prie durų išdygus nepažįstamajai su jo pinigine rankoje, supranta esąs pričiuptas. Tik toji moteris atėjo ne pinigų. Kaina už tylą pasirodo esanti kur kas didesnė: iš saugaus savo gyvenimo Eitanas pateks į pasaulį, apie kurio egzistavimą iki šiol nė neįtarė, ir jam teks regzti vis tankesnį melagysčių tinklą, kad išsaugotų savo šeimą.

  Izraelio rašytoja Ayelet Gundar-Goshen (g. 1982) sako norinti paskatinti skaitytojus pažvelgti į problemas, apie kurias paprastai galvoti nesinori. Ji yra įgijusi klinikinės psichologijos magistro laipsnį Tel Avivo universitete, taigi rašytojos kūryboje gausu psichologinių įžvalgų. Romanas „Budinant liūtus“ buvo išrinktas New York Times metų knyga, 2017 m. įvertintas prestižiniais Jewish Quarterly-Wingate Prize bei French Wizo Prize apdovanojimais, taip pat pateko į finalinį National Jewish Book Award sąrašą, o Wall Street Journal įtraukė jį į geriausių vasaros skaitinių sąrašą.