Batsiuvio žmona

 • Batsiuvio žmona

  Kaina 999 
  1999  Sutaupykite 1000 
  Autorius.
  Adriana Trigiani
  Kodas
  9786094445545
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2024
  Puslapių skaičius
  512
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Originalus pavadinimas
  The Shoemaker’s Wife
  Vertėjas
  Kristina Lukoševičė
  Vidutinė kaina knygynuose
  24,99 Eur
 • IŠANKSTINĖ PREKYBA. Knyga pasirodys nuo birželio 25 d.

  Mylimuosius suvedusios žvaigždės vėliau negailestingai atplėšė juodu vieną nuo kito. Dabar tarsi šaipydamasi lemtis dar sykį juos suveda... Tik ar ne per vėlai?

  Aukštai Italijos Alpėse įsikūręs Vilminorės kaimelis – dailaus kalnų vaikino Čiro gimtinė. Visai netoli gyvena Enca, praktiška mergina, tetrokštanti laimės savo šeimai. Nors jų gyvenimai netiesiogiai persipynę jau nuo vaikystės, jaunuoliai susitinka tik paauglystėje, ir tarp jųdviejų kone akimirksniu įsižiebia kibirkštis.

  Tačiau likimas numatęs jiems ne vieną išbandymą – mylimuosius netrukus išskiria nelemtas atsitiktinumas. Čiras, netikėtai tapęs purvinų vietinio kunigo darbelių liudininku, užsitraukia nemalonę ir yra ištremiamas į Ameriką. Kol Italijoje likusi Enca kankinasi apimta liūdesio, Čiras Mažojoje Italijoje Niujorke mokosi batsiuvystės amato. Vis dėlto neilgai trukus Encos šeimą užklumpa nepriteklius, ir ji su tėvu priversta leistis į Ameriką ieškoti laimės.

  Nenutuokdami vienas apie kitą, mylimieji kuriasi naują gyvenimą Niujorke kas sau: Čiras įvaldo batsiuvystės amatą, o Enca įsidarbina fabrike. Ir vieną dieną jie vėl netikėtai susitinka... Tik ar šįkart likimas leis jiems džiaugtis laime kartu?

  Milijonai skaitytojų visame pasaulyje dievina amerikiečių rašytoją Adrianą Trigiani (g. 1969) už jos įtraukiančius ir, anot USA Today, viliojančius romanus. Bestselerių autorė yra parašiusi daugiau nei 20 knygų, kurios publikuotos daugiau nei 35 pasaulio šalyse. The New York Times šios rašytojos knygas vadina „tiramisu sielai“.