Vyndariai

 • Vyndariai

  Autorius
  Jan Moran
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2016
  Puslapių skaičius
  416
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Vertėjas
  Vaiva Lešinskaitė
 • Romantiška gija supina šeimos paslaptis, vyndarystę ir jaunos moters likimą.

  Atkakli ir aistringa Katerina svajoja išnaudoti savo talentą ir kartu su mama gaminti puikiausią Kalifornijos vyną, bet tai ne taip paprasta. Ją graužia baisi paslaptis, galinti amžiams nutraukti šeimos saitus. Katerina augina nesantuokinę dukrelę, kurios tėvas – didžioji gyvenimo meilė – nieko nepaaiškinęs prapuolė po lemtingosios nakties.
  Kaip tik tuo metu, kai itin reikia paramos, jauna moteris sužino, kad paveldėjo vynuogyną Toskanoje, garsėjančioje puikiu vynu ir vyndarystės tradicijomis. Močiutės, kurios ji niekada nepažinojo, palikimas yra netikėčiausia galimybė pradėti gyvenimą iš naujo. Bet praeitį pamiršti ne taip lengva. Italijoje Katerina susipažįsta su tėvo, kurio net neprisimena, šeima ir atranda, kad nepriekaištingoji mama taip pat kruopščiai slepia savas paslaptis. Seniai nutikusi tragedija kėsinasi į Katerinos gyvenimo laimę...

  Kaip ir skaitytojų pamėgtas Jan Moran „Pergalės kvapas", įdomus ir tikroviškas romanas „Vyndariai" įtrauks ir leis mėgautis iki paskutinio puslapio.