Versace legenda

 • Kraunamos nuotraukos
  300
  808 Sutaupykite 508
  Į krepšelį 

  Knygoje išsamiai aprašomas mados guru asmeninis gyvenimas, būdo bruožai ir savybės, padėjusios pasiekti pasaulinę šlovę, bei tragiškos mirties aplinkybės.  

  Autorius
  Minnie Gastel
  Leidykla
  Sofoklis
  Leidimo metai
  2014
  Puslapių skaičius
  252
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
 • Gianni Versace buvo ypatinga asmenybė. Iš Kalabrijos Redžo kilęs ambicingas jaunuolis, kupinas ryžto ir nepaprasto talento, sukūrė milijoninę mados imperiją.

  Neblėstančia žvaigžde tapęs Gianni Versace domėjosi istorija, kultūra ir antika. Pomėgių mozaiką jis perteikė savo kurtais apdarais, kuriuos išdidžiai dėvėjo tokios garsenybės kaip Eltonas Johnas, princesė Diana, Elizabeth Hurley ir daugybė kitų. Versace vardas visada siejamas su gražiomis moterimis ir prabangiu gyvenimo būdu.

  Knygoje išsamiai aprašomas mados guru asmeninis gyvenimas, būdo bruožai ir savybės, padėjusios pasiekti pasaulinę šlovę, bei tragiškos mirties aplinkybės. Detaliai atskleidžiami jo santykiai su mylimuoju, broliu ir seserimi, kurie vis dar puoselėja „Versace“ legendą.
    

  Iš anglų k. vertė Vida Bėkštienė.

  --

  ATSILIEPIMAI

  „Minnie Gastel knyga „Versace legenda“  – tai vienas iš pagrindinių argumentų, padėjusių pamilti šį dizainerį. Puikiai parašyta tvarkingos, bet tuo pačiu susitaršiusios mados kūrėjo istorija.“  – Mados priešpiečiai