Šekspyras. Biografija

 • Kraunamos nuotraukos
  400
  790 Sutaupykite 390
  Į krepšelį 

  Anthony Burgessas knygoje „Šekspyras“  veda skaitytoją per tas vietas, kur Šekspyras augo ir mokėsi, gyveno ir kūrė; pasakoja apie to meto istorinius įvykius, turėjusius įtakos kvapą gniaužiančiai rašytojo kūrybai.

  Autorius
  Anthony Burgess
  Leidykla
  Sofoklis
  Leidimo metai
  2015
  Puslapių skaičius
  320
  Viršelio tipas
  Kietas
  Kalba
  Lietuvių
 • Vos išgirdę Šekspyro pavardę pagalvojame apie „Hamletą“ ar „Romeo ir Džiuljetą“. Puikiai žinome kūrinius, tačiau didžiausio pasaulio rašytojo gyvenimą, net ir prabėgus daugiau kaip 400 metų, gaubia paslaptis. Ar Šekspyro santuoka buvo laiminga? O gal širdį atveriančius meilės sonetus jis rašė paslaptingai meilužei?.. Kas buvo jo geriausias draugas ir kam atiteko palikimas?..

  Į šiuos ir kitus klausimus atsako kruopščiai pagrįsta Šekspyro biografija, patraukli turtinga kalba, pašmaikštavimais ir ironija. Knygos autorius Anthony Burgessas, išgarsėjęs romanu „Prisukamas apelsinas“, rėmėsi gausiais istoriniais, literatūriniais ir statistiniais šaltiniais, teatro meno faktais. Jis veda skaitytoją per tas vietas, kur Šekspyras augo ir mokėsi, gyveno ir kūrė; pasakoja apie to meto istorinius įvykius, turėjusius įtakos kvapą gniaužiančiai rašytojo kūrybai.

  Antrasis pataisytas leidimas.

   

  Iš anglų kalbos vertė Gražvydas Kirvaitis.

  --

  Pokalbis apie knygą radijoje laidoje „Skaityti ar...“