Sąmoningumo rinkinys

 • Sąmoningumo rinkinys

  Kaina 1499
  1838 Sutaupykite 339
  Į krepšelį 
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Viršelio tipas
  Minkštas
  Kalba
  Lietuvių
 • SĄMONINGUMO UGDYMAS. MINDFULNESS

  Visi ieškome kelio į visavertį gyvenimą, trokštame jausti mažiau nemalonių emocijų, įtampos, norime būti savo gyvenimo šeimininkais. Tačiau dažnas esame lyg įstrigę rūpesčių rate – nežinome, ko griebtis, kaip pasiekti ramią pilnatvę. Ši knyga labai suprantamai atskleidžia, kaip patys sukuriame sau kentėjimą ir kaip galėtume jį sumažinti.

  Jūsų rankose – išties suprantama kalba parašyta knyga, žingsnis po žingsnio vesianti jus į geresnį gyvenimą. Sąmoningai patirti ir priimti dabarties akimirką – tai ne tik pratybos, bet ir tyrimais pagrįsta reikšminga strategija, stiprinanti fizinę ir psichinę sveikatą, taisanti mūsų santykius su kitais. Atėjo laikas – ir štai jums kvietimas – pradėti naują gyvenimą, patiriant mažiau nerimo, įtampos ir baimės, o daugiau džiaugsmo, dėkingumo ir laimės.

  Pradėkite gyventi harmoningesnį gyvenimą – šiandien pat! 

  SĄMONINGAS KELIAS Į UŽUOJAUTĄ SAU (su minimaliais defektais)

  Žmogus taip sukurtas, kad kiekvienas trokštame būti laimingas ir laisvas nuo kančių. Įsisukę į kasdienius darbus nepastebime, kaip reiklumas sau, savikritika žaloja mūsų psichiką ir užkerta kelią į vienintelio ir nepakartojamo gyvenimo džiaugsmą. „Sąmoningas kelias į užuojautą sau“ tęsia vieną populiariausių pasaulyje saviugdos temų – Mindfulness, – anksčiau pristatytų knygoje „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ („Sofoklis“, 2017).

  Užuojauta sau – unikali praktika, paremta budizmo filosofija, tinkanti visiems, nepriklausomai nuo tikėjimo. Ją siūloma įtvirtinti meditacijomis, kurioms nebūtina skirti daug laiko. Pratimus paprasta įtraukti į savo dienotvarkę – juos galima atlikti einant, važiuojant, bendraujant, prieš užmiegant.

  Dažnas yra tvirtai įsitikinęs, kad tobulės tik tol, kol bus reiklus ir savikritiškas. Ši knyga mus moko kitokio požiūrio – tapti palaikančiais bičiuliais patiems sau. Pritaikius autorių idėjas ir patarimus, gyvenimas išties pasuka netikėta kryptimi: tampame ramesni, nepalyginti lengviau išgyvename nesėkmes, drąsiau imamės skirtingų veiklų ir atskleidžiame savo potencialą, galiausiai, mažiau kenčiame. - Paulius Avižinis, organizacijų psichologas, mokymų ir konsultacijų bendrovės OVC consulting direktorius

  Ši knyga – tai kelias harmoningo, sklidino gėrio, meilės, laimės ir atjautos gyvenimo link. Visa tai kiekvienas lengvai pasieks įsileidęs į savo vidų bent truputį saviužuojautos!

  Knygoje taip pat aptariama:
  • Kaip susigrąžinti prarastą pusiausvyrą;
  • Kaip priimti save tokius, kokie esame – ne vien su savo stipriosiomis savybėmis, bet ir trūkumais;
  • Kaip užmegzti darnius santykius su įvairiais žmonėmis, net paties sudėtingiausio charakterio;
  • Kaip nusikratyti baimės viešai kalbėti;
  • Kaip išsivaduoti nuo nemigos;
  • Kaip atsikratyti papildomų kilogramų;
  • Kaip susidoroti su priklausomybėmis;
  • Kaip ištverti skausmą;
  • Kaip paleisti pyktį ir kt.

  „Sąmoningas kelias į užuojautą sau“ „Library Journal“ buvo išrinkta geriausia metų knyga, skirta sveikatai gerinti. Taip pat knygą įvertino Elgesio ir kognityvinės terapijos asociacija įtraukdama leidinį į vertingų savipagalbos knygų sąrašą.

  „Aiškus ir praktiškas saviužuojautos ugdymo vadovėlis, parašytas uolaus, išmintingo psichologo ir meditacijos mokytojo. Autorius siūlo laiko patikrintus pratimus ir meditacijas, galinčias nušviesti protą ir pakeisti mūsų mąstymą.“ – Dr. (med. mokslų) Samuelis Shemas, „Dievo namai“ autorius

  „Dr. Germeris moksliškai ir praktiškai išaiškina, kaip puoselėti gerumą sau ir kitiems. Jis pateikia veiksmingus ir lengvai įgyvendinamus būdus iš vidaus keisti gyvenimą. Niekada ne vėlu pradėti eiti šiuo reikšmingu keliu.“ – Dr. (med. mokslų) Daniel J. Siegel, „Sąmoningos smegenys“ autorius