Pažvelk dar kartą (2022)

 • Pažvelk dar kartą (2022)

  Kaina 499 
  1439  Sutaupykite 940 
  Autorius.
  Lisa Scottoline
  Kodas
  9786094444548
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2022
  Puslapių skaičius
  384
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Originalus pavadinimas
  Look Again
  Vertėjas
  Irma Milevičiūtė
 • Pašto dėžutėje radus lapą su dingusio berniuko nuotrauka, žurnalistės Elenos Glyson gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – vaikas atrodo visiškai taip pat, kaip jos įsūnis Vilis. Iš pradžių moteris pamano, kad tai – berniuko brolis dvynys, apie kurį jai nebuvo užsiminta tvarkant įvaikinimo dokumentus. Vis dėlto Elena negali užgniaužti ramybės neduodančio vidinio balso, raginančio išsiaiškinti tiesą.

  Moteris įsitikinusi, kad įvaikinimo procedūra buvo legali, tačiau, norėdama išvaikyti bet kokias abejones, paskambina savo advokatei Karenai. Eleną pribloškia žinia, kad advokatė nusižudė iškart po Vilio įvaikinimo bylos. Neturėdama kitos išeities, moteris imasi pati ieškoti tiesos. Jos nerimą sustiprina atkapstytos naujos įtartinos detalės, bet užvis labiausiai kankina mintis – jei Vilio tėvai gyvi ir ieško savo sūnaus, kaip turėtų elgtis ji: pasilikti Vilį ar grąžinti tėvams? Elena supranta, kad kelio atgal nebus, tačiau vis tiek nusprendžia leistis į paieškas, nors ir rizikuoja netekti ne tik savo pačios gyvenimo, bet ir mylimo sūnaus.

  Lisa Scottoline (g. 1955) – amerikiečių autorė, parašiusi daugiau nei 30 knygų. Jos kūriniai dažnai atsiduria bestselerių sąrašuose, įvertinti daugybe apdovanojimų, tarp kurių – dukart pelnytas prestižinis Edgar Awards.

  „Sukrečianti istorija apie baisiausią kiekvienos motinos košmarą...“ – Kirkus Reviews

  „Lisa Scottoline pataiko tiesiai į dešimtuką – meistriškai išlaiko įtampą šioje neįtikėtinoje istorijoje apie slapčiausias įtėvių baimes.“ – Publishers Weekly