Pasidaryk ir žaisk: 3D automobiliai

 • Kraunamos nuotraukos
  435
  Į krepšelį 

  Spalvink, iškirpk, suklijuok ir kurk įvairiausius žaidimus!
   

  Kodas
  9786094792649
  Leidykla
  Baltos lankos
  Leidimo metai
  2020
  Viršelio tipas
  Minkštas
  Knygos aukštis
  23
  Knygos plotis
  16,5
  Kalba
  Lietuvių
 • Kaip žaisti:
  1. GAUDYNĖS MIESTE.
  Piešk kelius, žymėk juos kelio ženklais, statyk namus, ligonines, gaisrines ir policijos stotis – tegul popieriniai automobiliai atgyja: kviesk policijos ekipažą, jei pastebėsi piktąjį DŽIPĄ MONSTRĄ, kuris skrieja per miestą vaikydamasis mažutėlį MINI COOPER. Tegul TRAKTORIAI ir GAISRINĖS blokuoja kelius, POLICIJOS automobiliai jungia švyturėlius ir lekia sustabdyti kelių eismo taisyklių pažeidėjo.
  2. AUTOMOBILIŲ PARODA.
  Spalvink automobilius ir kviesk šeimos narius ar draugus į jų parodą! Čia galėsi pasigaminti ir legendinį VOLKSWAGEN autobusiuką, MOKYKLINĮ autobusą, TAKSI, SPORTINIUS automobilius, ir kitus visų laikų populiariausius modelius.
  3. GELBĖJIMO TARNYBŲ VADAS.
  Tapk gelbėjimo tarnybų vadu, su GAISRINE skubėk gesinti gaisro, GREITOSIOS PAGALBOS automobilį siųsk padėti sužeistiesiems, o POLICIJOS EKIPAŽĄ – tirti įvykio ir surinkti įkalčių.

  Kodėl spalvinti ir karpyti taip svarbu?
  Spalvinimas ir karpymas lavina smulkiąją motoriką, o ši itin svarbi sklandžiai kalbai, rašymui ir net skaitymui. Spalvindamas ir karpydamas išmoksi susitelkti, lavinsi koordinaciją ir rankos tikslumą.
  Be to, spalvinimas, kaip ir piešimas, ugdo kantrybę, mažina emocinį nuovargį ir padeda atsipalaiduoti, nusiraminti.