Magiškų gyvūnų mokykla II

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 950
  Į krepšelį 

  MARGIT AUER - MAGIŠKŲ GYVŪNŲ MOKYKLA II. VIEN DUOBĖS!

  Autorius
  Margit Auer
  Kodas
  9786094730764
  Leidykla
  Debesų ganyklos
  Leidimo metai
  2018
  Puslapių skaičius
  224
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  14,6
  Knygos plotis
  21
  Kalba
  Lietuvių
 • Sveiki atvykę į Magiškų gyvūnų mokyklą!
  Mokyklą, kuri taip vadinama ne veltui. Jei pasiseks, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o… magišką gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tave išklausys, pamokys ir patars. Ir dar – su tavimi bendraus tik tau vienam suprantama kalba.
  Ši knyga, tai tęsinys knygos „Magiškų gyvūnų mokyklą“.Niekam nevalia išduoti Magiškosios gyvūnų krautuvėlės paslapties. Tačiau Ida ją išpliurpia savo geriausiai draugei… Kas bus, jei tai sužinos mokytoja panelė Kornfyld? O Akmenynės mokyklos kieme paslaptingai atsiranda vis naujų duobių. Vaikai spėlioja: galbūt tai ateivių palikti ženklai? Gal – lobių ieškotojų darbas? O gal šias duobes iškasė… dar vienas magiškas gyvūnas? Galite būti tikri – pasirodžius magiškiems gyvūnams prasidės patys netikėčiausi nuotykiai! Ar prisijungsi?

  Apie autores
  Knygos autorė – Margit Auer.

  Tikroji jos profesija – reporterė. Anksčiau Margit rašė straipsnius Vokietijos laikraščiams ir didžiausiai Vokietijos naujienų agentūrai. Augindama tris vaikus, ji perskaitė daug vaikiškų knygų ir… pajuto norą jas kurti pati. Su šia veikla autorė nesiskiria iki šiol.

  Knygos dailininkė – Nina Dulleck.

  Iliustratorė piešia ir tapo nuo pat mažens, kai tik išmoko nulaikyti pieštuką ir teptuką. Nina kartu su šeima gyvena prie Reino upės, apsupta vynuogynų ir vyšnių sodų. Ten ir gimsta gražiausios iliustracijos vaikams.