Kol neišėjai

 • Kraunamos nuotraukos
  550
  890 Sutaupykite 340
  Į krepšelį 

  „Kol neišėjai“ – žaviausias 2017 metų debiutas. Šis įtaigus pasakojimas apie meilę ir netektį rašytojai Clare Swatman atnešė tarptautinę šlovę.

  Autorius
  Clare Swatman
  Kodas
  9786094442100
  Leidykla
  Sofoklis
  Leidimo metai
  2017
  Puslapių skaičius
  336
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21,6
  Knygos plotis
  14,4
  Kalba
  Lietuvių
 • Viskas, kas liko Zojei, – nepaprasta gyvenimo istorija.

  Dažnai žvelgiame į žmogų, kuris čia pat, ir niekaip nerandame meilės. Taip ir Zojei su Edu. Praėjo ne vieni metai, kol pagaliau jiedu surado vienas kitą. Atrodo, dabar jau visada bus kartu...

  Tačiau vieną rytą, pakeliui į darbą, autobusas partrenkia dviračiu važiuojantį Edą. Vyras miršta ir palieka Zoję bejėgiškai jo ilgėtis. Jauna moteris nepasiruošusi užmiršti tų laimingų dienų, pirmojo bučinio, visko, ką drauge kūrė ir planavo. Baisus nelaimingas atsitikimas pakeičia Zojės gyvenimą ir priverčia susimąstyti, ar geriausi gyvenimo metai priklauso tik praeičiai? Šis klausimas neduoda ramybės, kai ji staiga pabunda turėdama galimybę atsukti laiką atgal ir pakeisti dienas, svarbiausias jai ir Edui.

  Kai Zojė dar kartą susitiko su savo vyru, prieš juos nusidriekė ištisas galimybių pasaulis. Bet ar tikrai galima pakeisti likimą nekartojant praeities klaidų?
   

  Iš anglų kalbos vertė Milda Dyke