Kokios skaitomiausios knygos yra skaitomiausios?

 • Kokios skaitomiausios knygos yra skaitomiausios?

  Kiekvieną mėnesį www.sofoklis.lt ir leidyklos knygyne „Sofoklis“ (Klaipėdos g. 7A, Vilnius), remiantis skaitytojų ir knygų entuziastų pasirinkimais, skelbiamos praėjusio mėnesio skaitomiausios knygos – populiarusis devintukas. Jame atsiduria įvairiausios knygos: nuo detektyvų iki romanų, nuo modernios literatūros iki kultinių istorijų, nuo pažintinės iki saviugdos ir savigalbos, nuo albumų iki filosofinių veikalų. Kiekvienas mėnesis vis kitoks, vis kitos skaitomiausios knygos, tačiau taip tik įdomiau! 

  Skaitomumą taip pat galima pamatuoti ir pagal tai, kiek daug žmonių skaito knygą ir dalinasi atsiliepimais internetinėje erdvėje. Skaitomiausios knygos įkvepia, pakylėja ir dar ilgai pasilieka atmintyje. Pavyzdžiui, viena populiariausių – įkvepiantis Matto Haigo romanas „Vidurnakčio biblioteka“, pasakojantis apie moterį, kuriai buvo suteikta išskirtinė galimybė nugyventi daugelį gyvenimų. Taip pat Michaelio C. Reicherto berniukams ugdyti skirta knyga „Kaip užauginti sūnų: ryšio svarba auginant berniukus“. Joje aptariamos visos svarbiausios berniukų ugdymo detalės, pateikiamos gairės, pratimai ir patarimai. Kita ne mažiau sėkminga ir vertinama knyga – Elainės N. Aron „Itin jautrus asmuo“ apie tai, kaip gyvuoti, kai pasaulis jus stelbia. Labai gera knyga, padėsianti ne tik geriau pažinti patiems save, tačiau ir supančią aplinką, artimuosius, galimai taip pat patenkančius į itin jautrių asmenų kategoriją.

   

  VYRŲ IR MOTERŲ SKAITOMIAUSIOS

  Skaitomiausios knygos moterims dažnu atveju būna kraują stingdantys trileriai ir detektyvai arba šilti ir tikromis istorijomis paremti romanai. Skaitomiausios knygos moterims, kaip, pavyzdžiui, Nicky Pellegrino romanai „Itališka svajonė“ (knyga, kviečianti atverti širdį nuotykiams ir pagaliau ryžtis pokyčiams) ir „Į Italiją su meile“ (knyga, kviečianti užuosti gardų itališką maistą, pamatyti kvapą gniaužiančius vaizdus, patirti karštą meilę ir pokyčių stebuklą) yra vienos iš moterų graibstomiausių knygų tiek knygynuose, tiek bibliotekose.

  Skaitomiausios knygos moterims apima ir daugybę kitų: Shari J. Ryan istorinį romaną „Gydytojo dukra“, Tracy Chevalier romaną „Mergina su perlo auskaru“, V. S. Alexanderio romanus „Maisto ragautoja“ ir „Karo merginos“, Joanne Harris „Šokolado“ seriją ir maisto trilogiją. O štai Lauros Madeleine romanai „Mūsų paslaptys“, „Kur sirpsta laukinės vyšnios“ pakerėjo skaitytojus unikaliu stiliumi ir įdomiais siužetais; Hilary Mantel istoriniai romanai apie Tomą Kromvelį bei Angliją jo valdymo metais prikaustė dėmesį, o Donato Carrisi trileriai „Blogio šnabždesys“, „Blogio teorija“, „Blogio labirintas“ ir „Blogio žaidimas“ šiurpino, stebino ir atėmė žadą.
  Skaitomiausios knygos ne tik tos, kurių daugiausiai nupirkta www.sofoklis.lt ir mūsų leidyklos knygyne „Sofoklis“, tačiau ir kitose elektroninėse knygų parduotuvėse, fiziniuose knygynuose, mugėse, prekybos centruose, bibliotekose ir kitur.

  Dar kelios skaitomiausios knygos, į kurias rekomenduojame atkreipti dėmesį: Sarah’os Pearse detektyvas „Sanatorija“ ir trileris „Poilsio namai“, Igno Staškevičiaus pokalbių rinkiniai „Gyvenimas jų žodžiais“ ir „Pasaulis jų akimis“, Lucijaus Anėjaus Senekos „Laiškai Lucilijui“, Jaspero Dewitto šiurpą keliantis „Pacientas“, Alexo Northo „Šnabždėtojas“ ir „Draugas šešėliuose“, Johno Boyne ašarą išspausiantis romanas „Berniukas dryžuota pižama“, dr. Lisos Damour ugdomoji knyga „Kaip užauginti dukterį“, Jonathano Haidto savigalbos knyga „Laimės hipotezė“, Salmano Rushdie „Šėtoniškos eilės“, intriguojantis Johno Harto detektyvas „Paskutinis vaikas“, Agustinos Bazterricos distopija „Mes, gyvuliai“, Chucko Palahniuko kultinis „Kovos klubas“, Ellie Midwood istorinis romanas apie Alma Rose „Aušvico smuikininkė“, Carolinos Kepnes detektyvų serija „Tu“ bei daugelis kitų.

  Pirkti knygas internetu yra vienas iš maloniausių dalykų – geriausi ir naujausi bestseleriai, populiariausios knygos pasieks greičiau Jums patogiausiu būdu, pigiau, nes kaina bus vos ne žemiausia! Paprasta, pigu, patogu.