Lietuvių proza

 • Lietuviškos apybraižos

  Ironiški pasakojimai apie istorines asmenybes.

  1270
  Selfų slėnis

  Šioje knygoje Monika parašė apie JUS.

  1110
  Žali

  Tai intriguojanti, kartais žaisminga, kartais sukrečianti egzistencinė kelionė per trumpą žmogaus gyvenimą.

  12 
  Placebas

  Pirmą kartą 2003 m. išleistas romanas „Placebas“ – įtaigus, sukrečiantis psichologinis, filosofinis, fantastinis kūrinys. 

  12 
  Žuvys ir drakonai

  Ši knyga – apie daugelį dalykų: apie XVIII amžiaus europiečio svajonę pakeisti „tvarką“ visame pasaulyje, net ir Kinijoje, apie XVIII amžiaus prancūzų meilę kiniškiems dalykams ir viso „Senojo pasaulio“ neapykantą prancūzams, apie didėjančią Rytų ir Vakarų „difuziją“...

  1440
  Gyvenimo laikrodžio dūžiai

  Almos Čepienės knyga „Gyvenimo laikrodžio dūžiai“ – tai romanas apie vargšų ir galingų žmonių likimus. 

  990
  Taip, madam... Ne, madam

  Almos Čepienės romane  „Taip, madam... Ne, madam“ XX a. kontekste pasakojama apie neįtikėtinus žmonių likimus, jų meilės istorijas.

  380
  Filosofo žmona

  65-68 m. po Kr., tai yra treji paskutiniai Romos imperatoriaus Nerono valdymo metai. Didysis filosofas Seneka apkaltinamas dalyvavęs sąmoksle prieš imperatorių ir jam įsakoma mirti. 

  690 Sutaupykite 290
  Pereik tiltą, kvaily

  Vilė Vėl naujausioje savo knygoje paaugliams „Pereik tiltą, kvaily“ pasakoja keturiolikmetės Auksės istoriją. Ji tiesi, atvira ir labai nemėgsta veidmainių ir prisitaikėlių. Kas atsitiko, kad ji ėmė meluoti namie ir mokykloje, kad tokia aiški kasdienybė staiga virto painia ir sudėtinga? Į ką atsiremti paauglei, žengiančiai į suaugusiųjų pasaulį?

  560
  Domertas. Lietuvos verslo legendos
  692 Sutaupykite 392