Kiti Albio Braito pasauliai

 • Kraunamos nuotraukos
  950
  Į krepšelį 

  Knygoje „Kiti Albio Braito pasauliai“ įtaigiai ir paprastai pasakojama apie sudėtingus dalykus.

  Leidykla
  Debesų ganyklos
  Leidimo metai
  2018
  Puslapių skaičius
  208
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  15
  Knygos plotis
  21
  Kalba
  Lietuvių
 • Albio Braito tėvai – mokslininkai, žinantys atsakymus į visus klausimus. Tačiau kartą sūnus užduoda tokį klausimą, į kurį tėtis neturi atsakymo. Ne veltui Albis mokslininkų vaikas, – berniukas greitai padaro išvadas ir pasitelkęs kvantinę fiziką leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę po… paralelinius pasaulius!

   Albertas Stivenas Braitas gyvena normalų laimingą gyvenimą. Na, tokį normalų, kiek tai įmanoma su tėvais astrofizikais, pavadinusiais sūnų savo mėgstamiausių mokslininkų – Alberto Einšteino ir Stiveno Hokingo – garbei.

  Vieną dieną Albio Braito gyvenimas pasikeičia. Permainos tokios netikėtos, kad berniukas nusprendžia iškeliauti. Ne bet kur ir ne pas bet ką, o į paralelinį pasaulį! Pasitelkęs kvantinę fiziką, Albis keliauja per laiką ir erdvę. Tik ar kitame pasaulyje

  tikrai ras tai, ko ieško? Kas būtų, jei paaiškėtų, kad paraleliniame pasaulyje gyvena visai ne jo šeima? Kad jis pats yra kitoks? Arba Albio išvis nėra?

  Nuostabus, sukrečiantis kūrinys apie gyvenimo prasmę ir šeimą. Neabejotinai vienas geriausių grožinių kūrinių vaikams apie mokslą.

  Apie autorių
  Christopheris Edge’as – šiuolaikinis anglų rašytojas, kuriantis vaikams. Jo knygos ne kartą nominuotos Karnegio medaliui. Gimtojoje Anglijoje autorius yra pelnęs nemažai prestižinių apdovanojimų, jo kūriniai išversti į daugiau nei 20 kalbų.

  Christopherio vaikystė prabėgo Mančesteryje. Kam nors gali pasirodyti keista, kad mėgstamiausias berniuko iš didmiesčio užsiėmimas buvo leisti laiką bibliotekoje, tik ne pačiam Christopheriui. Būsimasis rašytojas tarp knygų praleisdavo valandų valandas. Jam nebuvo nieko geriau kaip skaityti, svajoti, fantazuoti ir kurti istorijas

  Dabar rašytojas pats turi vaikų, tačiau kasdienė buitis jo fantazijos sparnų nepakirpo. Vyras dažnai lankosi vietinėje bibliotekoje, o jo kuriamas istorijas skaito viso pasaulio vaikai.