Kaip išlikti jaunam

 • Kaip išlikti jaunam

  Autorius
  Marisa Peer
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2015
  Puslapių skaičius
  288
  Viršelio tipas
  Minkštas
  Kalba
  Lietuvių
  Vertėjas
  Gražina Nemunienė
 • Ar manote, kad senėjimas neišvengiamas? Ar jaučiate, kad jo niekaip neįveiksite? Ar manote, kad prarasite grožį ir atmintį? Jei taip galvojate, jums būtina perskaityti „Kaip išlikti jaunam“.

  Dauguma leidinių apie kovą su senėjimu siūlo pakeisti aprangos stilių ir valgymo įpročius, rinktis tokius produktus, kurie leis jums išlikti jaunesniems. Bet ši knyga kitokia, čia rasite patarimų, kaip per keletą savaičių atjaunėti dešimčia metų ir ne tik taip atrodyti, bet ir jaustis. Patikėkite, tikrai įmanoma rezultatus pamatyti taip greitai, o gal ir dar greičiau. Nustebote? Pamąstykite: viskas, ką darome, turi įtakos tiek mūsų kūnui, tiek protui. Svarbu ne tik tai, kaip elgiamės, bet ir tai, ką galvojame, sakome ir jaučiame, nes visa tai pažadina amžiaus pokyčius organizme.
  Pasitelkę šią knygą galėsite pakeisti senėjimo procesą, išsaugoti išvaizdą, atmintį ir judrumą. Išmoksite senti pagal metus, bet atrodyti ir jaustis jaunesni. Užuot bijoję senatvės, imsite valdyti senėjimą ir gyvensite ilgiau ir geriau. 10 paprastų žingsnių programa pagerins jūsų gyvenimo kokybę, atrodysite ir jausitės pasakiškai bet kuriame gyvenimo tarpsnyje. Autorės patarimai leis būti fiziškai ir protiškai aktyviems, džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.

  Knygoje taip pat aptariama:
  • Kaip nustatyti biologinį amžių ir jį pakeisti.
  • Kaip pailginti ląstelių gyvenimą.
  • Kaip pakeisti mintis ir įsitikinimus.
  • Kaip vizualizacija padeda išlikti jaunam.

  Perskaitę „Kaip išlikti jaunam“ jūs jausitės visiškai kitaip!