Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą

 • Kraunamos nuotraukos
  1442
  Į krepšelį 

  STUART TURTON - EVELINA HARDKESL ŠIĄNAKT MIRS DAR KARTĄ

  Autorius.
  Stuart Turton
  Kodas
  9786094793639
  Leidykla
  Baltos lankos
  Leidimo metai
  2020
  Puslapių skaičius
  526
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Vertėjas
  Eglė Raudonikienė
 • COSTA pirmojo romano premija 2018
  Viena geriausių „Guardian“ knygų 2018


  „Negi nematai – tos kaukės, kurias dėvime, mus išduoda.“

  Blekhito dvare šiąnakt vyks puota, iškelta panelės Evelinos Hardkesl garbei. Tik, deja, svaigaus maskarado įkarštyje šventės kaltininkei lemta mirti. Ir taip – kiekvieną vakarą, kol netikėtai į makabrišką mirties ir gyvybės žaidimą įkliuvęs bevardis jaunas vyras išsiaiškins, kas siekia atsikratyti šeimininkų dukters.

  Kad rastų žudiką, jis teturi septynias dienas, o žaidimo taisyklės kasdien mainosi: netikėtumas lydi netikėtumą, nė vienas nėra tas, kuo dedasi. Ir jei iki paskutinio vakaro kulminacijos kaltasis nepaaiškės, puotos dalyviams Blekhite teks likti amžinai.


  „Lyg labirintas, iš kurio vos ištrūkęs skubi grįžti atgal.“
  Guardian

  „Stuartą Turtoną skelbiu naujuoju mistinių detektyvų Skrybėliumi!“
  Ali Land

  „Sauja mėgstamiausios Agathos Christie knygos, kupinas šaukštas „Dauntono abatijos“, šlakelis „Švilpiko dienos“, ir jums prieš akis – prikaustanti ir paslaptinga Evelinos Hardkesl istorija!“
  Harper's Bazaar


  Stuart Turton (Stiuartas Tartenas) – rašytojas, laisvai samdomas žurnalistas; gyvena Didžiojoje Britanijoje, Liverpulio universitete baigė anglų kalbos ir filosofijos studijas. Debiutinis autoriaus romanas „Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą“ išverstas į daugiau nei 28 pasaulio kalbas, 2018 m. įtrauktas į daugybę rekomenduojamų knygų sąrašų ir apdovanotas COSTA pirmojo romano premija.