Etiudai apie madą

 • Etiudai apie madą

  Autorius
  Aleksandras Vasiljevas
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2014
  Viršelio tipas
  Kietas
  Kalba
  Lietuvių
  Vertėjas
  Irena Potašenko
 • Kiekviena Aleksandro Vasiljevo knyga tokia patraukli, nes jų autorius – ypatinga asmenybė. Jis nepaprastai talentingas, žavus ir artistiškas mados pasaulio senbuvis, sukaupęs begalę žinių apie madą, kostiumus ir aksesuarus, laiką ir žmones.

  „Etiudai apie madą“ – tai daugybė istorijų: A. Vasiljevo prisiminimai apie tėvus, dvarą Lietuvoje, taip pat žymiausių mados kūrėjų gyvenimo smulkmenos, pasvarstymai apie drabužių, aksesuarų raidą ir kaitą.

  Pasakojimai jus pakerės nepakartojama ypatingos epochos nuotaika, kvies į nepaprastas keliones nuo Paryžiaus iki pat Sibiro. Grakštus ir žaismingas rašymo būdas, intriguojantys mados genijų gyvenimo faktai, suteiks unikalią galimybę pažvelgti į meno pasaulio užkulisius. Tai – puiki dovana kiekvienam, besidominčiam mada, istorija, kultūra ir menu. 

  --

  ATSILIEPIMAI

  „Šioje knygoje sužinome negirdėtų detalių apie garsiausius dizainerius, naudingos informacijos apie stilių, smagių faktų apie mados maestro Vasiljevą (jo pirmoji kolekcija prasidėjo nuo degtukų dėžučių), sekame sudėtingą kolekcininko kelią. Ir kaip visada be galo maloniai pradžiuginanti meilė mūsų kraštui, ypatingai sostinei Vilniui...“  – Mados priešpiečiai