Didysis senelio pabėgimas

 • Kraunamos nuotraukos
  640
  1120 Sutaupykite 480
  Į krepšelį 

  David Walliams „Didysis senelio pabėgimas“  – labai juokinga ir šilta knyga apie drąsą, meilę ir puikiausią pasaulyje senelį.
   

  Autorius
  David Walliams
  Leidykla
  Tyto Alba
  Leidimo metai
  2016
  Puslapių skaičius
  469
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  22
  Knygos plotis
  15
  Kalba
  Lietuvių
 • David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto! Jis jau parašė aštuonias knygas, jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir milijoniniais tiražais parduodamos visame pasaulyje.

  Jei tau patinka „Berniukas milijardierius“, „Demonė dantistė“, o ypač  „Močiutė plėšikė“ – laikas susipažinti su Džeku ir jo seneliu.

  Seniai, labai seniai Džeko senelis buvo Karališkųjų oro pajėgų pilotas. Antrojo pasaulinio karo metu jis skraidė „Spitfire“ kariniu lėktuvu.

  Tačiau tai buvo seniai, kai senelis buvo jaunas. Bet net ir tada, kai paseno, jam vis dar atrodė, kad jis yra jaunas pilotas. Jis ėmė viską pamiršti. Viską, išskyrus savo jaunystę, karą ir lėktuvus. Jis ėmė painioti veidus ir vardus, ir galiausiai – naktimis dingti iš namų, o Džeko tėvai turėdavo jo ieškoti po visą miestą. Taigi, neliko nieko kita, tik atiduoti jį į senelių namus, kuriuose jam visai nepatinka. Ir tada atėjo laikas didžiausiam Džeko ir senelio nuotykiui!

  Juk Džekas niekam neleis skriausti mylimiausio savo senelio. O senelis jau suplanavo, kaip išsigelbėti…

  Labai juokinga ir šilta knyga apie drąsą, meilę ir puikiausią pasaulyje senelį. 

   

  Iš anglų k. vertė  Lauryna Butrimienė