Apie mus

 • Laisvalaikio prekių ir knygų parduotuvė „Sofoklis” sėkmingai pradėjo savo veiklą 2011 metais, duris atvėrusi Gedimino prospekte 43. Atsižvelgę į ištikimų klientų pageidavimus, 2012 metais atidarėme ir elektroninę parduotuvę www.sofoklis.lt.

  2013 m. lapkričio 18 d. persikėlėme į naujas patalpas Klaipėdos g. 7A, Vilniuje.

  Kurdami fizinės parduotuvės veidą, ieškojome netradicinių sprendimų: pavyko sukurti šviesią, modernią erdvę, kuri yra kitokia lyginant su įprastomis knygų pardavimo vietomis. Vertinantys popierinę knygą, nesunkiai ir greitai išsirinks savo mėgstamą, kadangi visi leidiniai jūsų patogumui yra išdėlioti viršeliais. Siekiantys pradėti formuoti arba papildyti savo vertingą knygų su autografais biblioteką, turės tam puikią galimybę, kadangi mūsų asortimente jau yra tiek lietuvių, tiek užsienio autorių knygų su autentiškais jų pačių parašais.

  Misija – sudaryti galimybes apsipirkti kiekvienam patogiausiu būdu: užsukusiam į parduotuvę, jaustis jaukiai, kaip namuose, renkantis prekę gauti visapusišką informaciją bei nuoširdų patarimą. Siekiančiam pirkti elektroninėje parduotuvėje, netrukdomai išsirinkti norimą prekę, užsisakyti, sugaištant kaip įmanoma mažiau laiko, ir operatyviai ją gauti.

  Mūsų principai
  - Dėmesys klientui, siekiant patenkinti jo poreikius.
  - Išskirtinis susitelkimas kokybiškam prekių pristatymui.
  - Svetingumas ir organizuotumas, sudarant galimybes skaitytojams susipažinti su jų mylimais autoriais Sofoklio renginių metu.

  Jei norite sekti mūsų naujienas, sužinoti apie naujas prekes ar vykdomas akcijas, ar renginius - tapkite mūsų draugais https://www.facebook.com/leidyklairknygynassofoklis/ ir (ar) užsiregistruokite elektroninėje parduotuvėje www.sofoklis.lt.

  Sugrįžtantys pirkėjai mums yra didžiausias įvertinimas!

  ***

  To paties pavadinimo leidykla veiklą pradėjo 2010 m. (iki 2013 m. – leidykla „Metodika“). Per trejus metus išleistų leidinių sąrašą sudaro 113 knygų. Jaunatviškas leidyklos kolektyvas ambicingai siekia leisti aukštos literatūrinės ir meninės vertės kūrinius, kad Lietuvos skaitytojus pasiektų tiek klasika tapę, tiek naujausi šiuolaikiniai pasaulio rašytojų tekstai. Leidykla leidžia lietuvių ir užsienio autorių grožinę ir negrožinę kūrybą, iliustruotas vaikų knygas, albumus.

  Bendradarbiaujame su įvairiomis kultūros institucijomis ir kultūrine žiniasklaida. Esame išleidę tokias daug dėmesio visame pasaulyje sulaukusias knygas kaip du kartus Booker premiją gavusios Hilary Mantel knygą „Vilko dvaras“, Europos Sąjungos literatūros premiją pelniusio makedonų rašytojo Goce Smilevski romaną „Zigmundo Froido sesuo“, F. S. Fitzgeraldą išgarsinusį kūrinį „Šioje rojaus pusėje“ ir daugelį kitų Booker ir Pulizter premijomis apdovanotų knygų. Mūsų leidyklos išleista lietuvių autorės Vilės Vėl knyga „Kaip mes išgarsėjome“ pelnė Švietimo ir mokslo ministerijos vaikų literatūros premiją.