Amerikietiškas meilės eksperimentas

 • Amerikietiškas meilės eksperimentas

  Autorius.
  Elena Armas
  Kodas
  9786094445538
  Leidykla
  Leidykla „Sofoklis“, UAB
  Leidimo metai
  2024
  Puslapių skaičius
  384
  Viršelio tipas
  Kietas
  Knygos aukštis
  21
  Knygos plotis
  14
  Kalba
  Lietuvių
  Originalus pavadinimas
  The American Roommate Experiment
  Vertėjas
  Viktorija Uzėlaitė
  Vidutinė kaina knygynuose
  19,99 Eur
 • IŠANKSTINĖ PREKYBA. Knyga pasirodys nuo birželio 25 d.

  Nekantriai visų laukta romantinė komedija, kurioje Rozalina Grehem ir Lukasas Martinas priversti dalytis butu Niujorke.

  Rozalina Grehem susidūrė su bėda. Net ne viena. Jos šeima to dar nežino, bet mergina metė gerai apmokamą darbą ir nusprendė siekti romantinių knygų rašytojos karjeros. Tačiau dabar ją ištiko rašymo blokas, o leidykla jau nekantriai laukia naujos knygos rankraščio. Lyg to negana, ant galvos užgriuvo dar viena bėda... užvirto buto lubos – taip, tikrų tikriausiai užvirto.

  Rouzė pasinaudoja atsarginiu geriausios draugės Linos raktu ir apsistoja jos namuose, kol bičiulė mėgaujasi medaus mėnesiu. Tik ji nė nenumanė, kad tą pačią dieną į butą atsikraustyti sumanys ir Linos pusbrolis Lukasas – tas pats, kurį mergina ne vieną mėnesį stebėjo instagrame.

  Lukasas ne tik džentelmeniškai pasiūlo Rouzei pagyventi drauge, bet ir yra pasiruošęs pagelbėti jai parsivilioti pabėgusią literatūros mūzą. Merginai užsiminus apie romantinių patirčių stygių, vaikinas sugalvoja planą: jiedu nueis į keturis eksperimentinius pasimatymus, kurie turėtų pažadinti jos kūrybinę dvasią. Neturėdama ko prarasti, Rouzė sutinka.

  Jiedviem teks dalytis ne tik maža bendra erdve, bet ir Lukaso ruošiamomis įspūdingomis vakarienėmis. Be to, gražuolis banglentininkas mėgsta vaikščioti apsijuosęs vien rankšluosčiu, pribloškiamai šypsosi, o dar tas svaiginantis akcentas. Kaip ilgai Rouzė jam atsispirs? Ir kur link viskas pakryps, kai po šešių savaičių Lukasui ateis laikas keliauti namo?

  Elena Armas – ispanų rašytoja, prisipažįstanti esanti beviltiška romantikė. Jos knyga „Ispaniška meilės apgaulė“ („Sofoklis“, 2023) tapo tarptautiniu bestseleriu ir netrukus planuojama ekranizuoti. „Amerikietiškas meilės eksperimentas“ išsyk tapo New York Times bestseleriu. Autorės knygos išverstos į daugiau nei 30 kalbų.