Kitų leidyklų knygos

 • Mes dedame tašką

  Bestselerių autorės Colleen Hoover „Mes dedame tašką“ — tai jautrus pasakojimas apie meilę ir pasitikėjimą, apie smurtą šeimoje ir tėvų sprendimus, kurie gali nulemti vaikų gyvenimą.

  1250
  Mylėsiu tave amžinai

  Ši paprasta ir kartu nepaprasta Roberto Munscho knygelė  „Mylėsiu tave amžinai“ išversta į daugelį pasaulio kalbų, vien Amerikoje jos parduota daugiau kaip 21 milijonas egzempliorių.

  690
  Sėjikas

  Danų rašytojos Katrine Engberg trileris „Sėjikas“ – jos solo debiutas. Jos numegztas siužeto voratinklis – pavojingai viliojantis ir tobulai suraizgytas.

  1390
  Baimės karalystė

  Naujausioje savo knygoje „Baimės karalystė“ Gin Phillips nagrinėja motinystės temą, ją prisotindama ir jaukių kasdieninių ritualų, ir laukinio žiaurumo, kai pavojaus akimirką reikia žūtbūt apsaugoti savo vaiką.

  1190
  101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti

  Giedrės Stankevičienės knygoje „101 būdas, ką veikti, kai neturi, ką veikti“  – daugiau nei 100 idėjų, kurias vaikai gali įgyvendinti kartu su tėvais, draugais ar net būdami vieni.

  650
  Pasakos

  „Pasakos“– tai naujas klasikinis Juozo Balčikonio verstų H. K. Anderseno pasakų leidimas, iliustruotas rašytojo amžininkų Vilhelmo Pederseno ir Lorenco Friolicho iliustracijomis.

  1490
  Domas ir Tomas 3. Mokyklos vaiduoklio mįslė

  Domas ir Tomas kviečia išnarplioti dar vieną beprotiškai įdomią ir šiurpią bylą!

  1190
  Pasaiba ir maumų medis

   Tai antroji rašytojos Danguolės Kandrotienės knygos „Pasaiba“ dalis. Galite būti tikri – pasaibiški nuotykiai prasideda iš naujo!

  780
  Mėlynų siūlų ritė

   Anne Tyler romanas „Mėlynų siūlų ritė“ apie kiekvieną iš mūsų. Apie senstančius tėvus ir augančius vaikus, apie lūkesčius ir nusivylimus, apie gyvenimą, kuris paprastas atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.

  1290
  Spalvų monstriukas

  Annos Llenas knygelė „Spalvų monstriukas”  kviečia pažvelgti į jas ir atpažinti džiaugsmą, liūdesį, pyktį, baimę ir ramybę.

  840
  Pasaiba

  Nuotaikingą istoriją vaikams apie pasaibą iš po lovos pasakoja Danguolė Kandrotienė.

  780
  Laimė yra lapė

  Ši knyga apie tai, kas svarbu kiekvienam – apie dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą. Apie laimę.

  850