Kitų leidyklų knygos

 • Panelės Smilos sniego jausmas

  Peter Høeg „Panelės Smilos sniego jausmas“ – meistriškai parašytas romanas, kurį galima vadinti ir filosofiniu detektyvu, ir Danijos bei Grenlandijos gyvenimo veidrodžiu.

  1290
  „Dvylika iš pašto karietos. Žiemos pasakos“

  Šiame garsiojo danų rašytojo ir pasakininko Hanso Kristiano Anderseno pasakų ir istorijų rinkinyje rasite dvylika žiemiškų pasakų. 

  1020
  1973-iųjų kiniškas biliardas

  „1973–iųjų kinišką biliardą“ Murakami parašė kaip „Išgirsk vėjo dainą“ tęsinį, o jį užbaigęs nusprendė tapti profesionaliu rašytoju. 

  950
  Išgirsk vėjo dainą

  „Išgirsk vėjo dainą“ – pirmasis Haruki Murakami romanas, pirmąkart išspausdintas 1979 m. „Gundzo“, viename įtakingiausių literatūros žurnalų Japonijoje.

  950
  Belgravija

   Julian Fellowes „Belgravija“ yra jo trečias romanas. Tai skandalų ir paslapčių kupina istorija, nutikusi XIX a. vidurio Londone.

  1450
  Flobero papūga

  Knygos autorius Julian Barnes kritikų vadinamas britų literatūros chameleonu, idėjų romano Renesanso architektu, o jo kūryba lyginama su Italo Calvino, James Joyce ir Milan Kundera kūriniais. Garsiojoje savo knygoje „Flobero papūga“ jis į vieną audinį suaudžia faktus ir fikciją.

  1160
  Šimtmečių melancholija

  Mindaugas Jonas Urbonas yra vienas įdomiausių ir talentingiausių jaunosios kartos rašytojų, 2016 metais debiutavęs novelių knyga „Dvasių urna“. „Šimtmečių melancholija“  – realaus ir išgalvoto Vilniaus legendos.

  1090
  Žmogėdros sode

  „Žmogėdros sode“ – pirmasis Leilos Slimani romanas, pasirodęs 2014 m. Romano veikėja Adelė nei didžiuojasi savo pergalėmis, nei jų gėdijasi. Ji neveda ataskaitų, neįsimena vardų, o juolab situacijų. Ji labai greitai tai užmiršta, ir juo geriau. Kaip ji galėtų prisiminti šitiek odų, šitiek kvapų?

  1270
  Mes dedame tašką

  Bestselerių autorės Colleen Hoover „Mes dedame tašką“ — tai jautrus pasakojimas apie meilę ir pasitikėjimą, apie smurtą šeimoje ir tėvų sprendimus, kurie gali nulemti vaikų gyvenimą.

  1250
  Mylėsiu tave amžinai

  Ši paprasta ir kartu nepaprasta Roberto Munscho knygelė  „Mylėsiu tave amžinai“ išversta į daugelį pasaulio kalbų, vien Amerikoje jos parduota daugiau kaip 21 milijonas egzempliorių.

  690
  Sėjikas

  Danų rašytojos Katrine Engberg trileris „Sėjikas“ – jos solo debiutas. Jos numegztas siužeto voratinklis – pavojingai viliojantis ir tobulai suraizgytas.

  1390
  Baimės karalystė

  Naujausioje savo knygoje „Baimės karalystė“ Gin Phillips nagrinėja motinystės temą, ją prisotindama ir jaukių kasdieninių ritualų, ir laukinio žiaurumo, kai pavojaus akimirką reikia žūtbūt apsaugoti savo vaiką.

  1190