Istoriniai romanai

 • -68%
  Tapyti merginas

  Širdį veriantis romanas, įkvėptas mergaitės, pozavusios garsiajai Edgaro Dega statulėlei "Mažoji keturiolikmetė šokėja", gyvenimo. 

  924 Sutaupykite 624
  Sonia Auksinė Rankelė

  Skaitant Viktor Merežko romaną „Sonia Auksinė Rankelė“, kuriame tiek neįtikėtinų įvykių, net nekyla mintis, kad susipažįsti su tikrų tikriausia istorija.

  -42%
  Priešybių santuoka

  Alice Hoffman romanas „Priešybių santuoka“ – tai intriguojanti istorija apie uždraustą meilę tropinėje Šventojo Tomo saloje ir nepaprastą moterį, davusią gyvybę impresionizmo tėvui, dailininkui Kamiliui Pisaro.

  1040 Sutaupykite 440
  -42%
  Filosofo žmona

  65-68 m. po Kr., tai yra treji paskutiniai Romos imperatoriaus Nerono valdymo metai. Didysis filosofas Seneka apkaltinamas dalyvavęs sąmoksle prieš imperatorių ir jam įsakoma mirti. 

  690 Sutaupykite 290
  Silva Rerum IV

  Kristinos Sabaliauskaitės knyga „Silva rerum IV“ tęsia Norvaišų giminės istoriją ir užbaigia didžiąją Vilniaus sagą.

  1490
  -48%
  Kleopatros šešėliai

  Emily Holleman romane „Kleopatros šešėliai“  išmoningai papasakota intriguojanti istorija apie klastingą Egipto dinastiją ir paslaptingą senovės pasaulį, kupiną didingos meilės, apsėdimo, išdavystės ir keršto. 

  960 Sutaupykite 460
  -63%
  HHhH

  Laurent Binet knyga „HHhH“, kurioje pasakojama tikra istorija apie Prahoje vykdytą pasikėsinimą į pavojingiausią Trečiojo reicho žmogų, pelnė Pirmojo romano Goncourt‘ų premiją.

  808 Sutaupykite 508
  -25%
  Zigmundo Froido sesuo
  Sutaupykite
  -42%
  Vilko dvaras + H. Mantel autografas

  Knyga pasirašyta Hilary Mantel.

  10 
  1735 Sutaupykite 735
  Silva rerum
  1242